Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik régóta szeretnétek kis...

Akik régóta szeretnétek kis babát, hogy élitek meg ezt hogy nem jön össze? Én már teljesen ki vagyok borulva. Írnátok, aki jobban viseli?

Figyelt kérdés
Nagyon szét vagyok esve...el viselhetetlen lettem...a párom már nem ismer rám...megint előröl kezdődnek a tortúrák, a kivizsgálások....megint mindent újra meg csináltatni, végig járni...állandóan veszekszem itthon, a kislányomra sem tudok úgy figyelni, már 5 éves, és igen nagy igénye lenne ár,...de nem megy...minden gondolatom a baba körül forog....bele őrülök már....adnátok pár jó tanácsot, hogy vészeljem át amíg nem maradok megint kis mama??? Már nem ismerek magamra...annyira nem én vagyok már....
2013. okt. 20. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki nem volt irántad rosszindulattal. Ahogy a válaszaid olvastam, nagyon ideges, nyugtalan lehetsz a baba miatt. Nyugodj meg!!! Ha nem fogsz, akkor tuti nem jön össze a kis tesó! Hidd el, amint megnyugszol, sikerül.

Szerintem abba is gondolj bele, hogy milyen szerencsés vagy, hiszen van már egy kislányod!!! Sokaknak még ez sem adatik meg!

2013. okt. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

A rosszindulatú te vagy, az eslő hozzászólásoddal megmutattad.

A kívánságokkal vigyázz, mert visszaszáll rád.

2013. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
Mi több mint 6 évet vártunk rá hogy teherbe essek,de soha nem kívántam senkinek olyat mint Te kedves kérdező az első hozzászolasodba !!
2013. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Anyukámnak van igaza...ilyet nem szabad megosztani másokkal, mert rosszindulatúak az emberek...mint itt meg is kaptam...tényleg érdemes inkább Anyára hallgatni...nagy hülye voltam, hogy ide írta...azt mondta a barátnőm, ha írok, itt sokan fognak segíteni..lelkiekben...hát ha ti most orvosok lennétek, megöltetek volna gyógyítás helyett...itt is csak a rossz indulat, és a leoltás működik a sok ostoba embertől...sajnálom akik itt kapnak tanácsot....de ahogy olvasgattam, nem csak én vagyok ilyen "szerencsés" válasz kapó...egy két embert igen sajnálok innen...szegények mit kapnak....első, és utolsó baromságot követtem el, hogy Én bárkitől, főleg így neten keresztül tanácsot kérjek...egy csepp jóindulat nincs senkiben!!!

Kivéve 12 es válaszoló. Neked köszönöm a válaszodat!

2013. okt. 21. 10:53
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de te kívántál másoknak rosszakat. Ki is a rosszindulatú? Ha mindenki úgy látja, hogy inkább a gyermekeddel kellene foglalkozz, nem pedig a képzeletbeli gyermekedet kellene pelenkázd, akkor talán el kellene gondolkodni azon, hogy nem mindenki rossz, csak te vagy a szenvedő áldozat, hanem az emberek a gyermeked érdekeit nézve megpróbálják felnyitni a szemed.


Mondom hogy lehetsz boldog:

1: a gyermekeddel foglalkozol teljes figyelemmel. Nem fél füllel, nem elkalandozva, hanem egészében.

2: a pároddal foglalkozol, szereted őt, szerelmeskedtek szabadon, nem pedig görcsösen gyereket akarva!

3: Nem idegeskedsz! Ha ideges vagy, biztos nem lesz babád, hiszen egy nem ideális környezetbe a természet ritkán enged reprodukciót. Ha pedig az anyuka idegeivel baj van akkor a természet nem engedi a baba születését (ugyanúgy ahogy éhezéskor sem, ahogy háborúban pótolja a férfiakat stb.)

4. Az emberek ott a gyermekeden akarnak segíteni, és talán tényleg gondolkozz el a válaszokon. Mindegyikben van igazság, és mi értelme lenne téged sértegetni? Ez senkinek sem a szándéka, RÉMEKET LÁTSZ!


Amúgy ha elmész orvoshoz a súlyproblémáid miatt, és azt mondja hogy elhízott vagy, el kell kezdeni fogyókúrázni, életmódot váltani, ott is megsértődsz?

2013. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

"Kedves" kérdező!


Egyrészt szerintem senki nem kért meg rá,hogy írjál ide,szabad akaratodból tetted. Másrészt pedig gondolod,hogy itt ülnek az emberek és arra várnak,hogy mikor ír valaki,akibe végre kellően beletörölhetik a lábukat??? Veled súlyos gondok vannak,de még az a szerencse,hogy ezt Te magad is látod-a kérdésedből ítélve. Viszont lehet,hogy teljesen egyszerű a megoldás:azért nem lehet még egy gyermeked,mert nem érdemled meg!!! Mert végtelenségig rosszindulatú vagy! És olyan dolgokat kívánsz másoknak,hogy végig sem gondolod,hogy miket írtál!!! Adj hálát az égnek,hogy már van egy gyermeked és foglalkozz Vele,amíg lehet!

(Remélem legalább annyira bántó a válaszom,mint a tiéid!!)


Üdvözlettel,

egy BOLDOG,KIEGYENSÚLYOZOTT,IKRES ANYUKA(aki sokkal többet várt a gyermekeire,mint gondolnád,de legalább tudtam annyira alázatos lenni,hogy az élet megajándékozott teljesen spontán 2 babával egyszerre!!!:))

2013. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én cserélnék veled!

Két vetélésem volt. Első próbálkozásra megfogant mindkét babánk, de nem tudtam egyiküket sem kihordani. Nos, mi is most kezdjük a kivizsgálásokat. Nekem nincs gyerekem, aki vigasztalhatna, csak pár UH-kép. Tudod, valakinek ez, valakinek az jut. Tedd össze szépen a két kezdet, hogy van az az egy egészséges és mert tudod, hogy ki tudsz hordani egy gyereket. Én még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán lehet-e saját gyerekünk, hogy alkalmas vagyok-e a kihordásra. Szerinted én mit érezhetek? És még rajtam kívül pár száz nő a világon? Bocs, de te csak egy vagy a millióból, akin nyilvánvalóan segíthet az orvostudomány. És rajtam, rajtunk ki fog segíteni, ha kiderül a legrosszabb? Te? Nem hiszem! Akkor te se várd el más lélekmelengető hozzáállását! És fogd egy kicsit vissza magad, mert a keserűségedre öt lapáttal teszel rá a rosszindulatú kívánságaiddal másokra nézve!

2013. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Még hogy nem rosszindulatúk az emberek kedves utolsó? Hogy nem törlik bele a másikba a lábukat? Akkor az utolsó előtti mit reklámozza magát nagy betűkkel, hogy ikres anyuka? hogy egyből két gyereke van? Mert Ő alázatos? Akkor alázkodjon amennyit akar...ha ad a sors még egy gyermeket, áldani fogom érte...ha nem, nem...most rájöttem itt a szavakból, hogy kár bármin is idegeskedni...mert nem jutok előrébb...és meg mutattátok, milyen igazából az emberi társadalom....És attól még hogy ideges voltam, és azt írtam amit, talán be tudom magamnak annyiba, hogy már 42 évesen nem nagyon várhatok éveket, mint a fiatalok...de nem baj...elfogadom ezt ami van....és nem fogom reklámozni a nagy világnak ha esetleg sikerül, nem bántok meg másokat ilyennel, főleg nem majd olyan anyukát, vagy leendő kismamát, akinek nem lehet gyereke....ez nem egy sör reklám, amit reklámozni kell

Köszönöm mindenkinek hogy fel nyitottátok a szemem...

2013. okt. 22. 07:36
 19/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, nyugodtan szidjatok tovább, a válaszokat már nem fogom elolvasni...többet nem érdekelnek az ilyen Nagyon jó fórumok, a sok segítő emberekkel.....
2013. okt. 22. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!