Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kezdjem el a kivizsgált...

Hogyan kezdjem el a kivizsgáltatásunkat? Engem az értekelne hogy nektek mi volt az első lépés akkor amikor hosszas.

Figyelt kérdés
próbálkozás után nem estetek teherbe.A ti és a párotok vizsgálata is érdekelne,hogyan zajlik stb.?
2009. nov. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk elösször a férjemet küldték el kivizsgálásra, mert az orvos azt mondta, hogy a férfit sokkal egyszerűbb kizárni. Egyébként jó is volt így, mert herevisszérve volt, és meg kellett műteni. Utána már engem nem is kellett vizsgálni, mert a műtét után fél évvel teherbe estem!

30 hetes km

2009. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk 2 évig nem akart összejönni a baba és első lépésként páromat vizsgáltattuk ki egy andológusnál. Az oka az volt, hogy a férfi problémáját könnyebben és gyorsabban felfedik, mint a nőét. Elmentünk egy andrológushoz aki meg is állapította , hogy a páromnál vannak gondok, javasolt egy étrendkiegészítő tablettát, elkezdte szedni és 2 hónap alatt összejött a bébi. Ha engem vizsgáltattunk volna ki előbb, akkor az sokkal több pénzbe és időbe került volna. Szerencsénk volt.
2009. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Először nálad kezdik általában. Uh-n, hogy milyen a méhed? van-e deformitás, vagy valami oka, hogy nincs baba, aztán petevezetők. Az esetek többségében a méh helyzete oké. Ha a petevezetővel van gubi, csinálnak egy átjárhatósági vizsgálatot, hogy megnézzék menyire van elzáródva, legalább az egyik "használható"-e, át lehet e tisztítani őket stb. Ha a méhnél, petevezetőknél minden ok, nézik a hormonszinteket,amik kellenek a teherbeeséshez. Ha valamiből túl sok vagy túl kevés van, szabályozzák gyógyszerekkel (ehhez nézik a méhnyálkahártya vastagságát is). Természetes úton kialakuló terhességbe nemigen "szólak" bele, de van, hogy adnak ún. terhességmegtartó gyógyszereket.

Ha nálad ezek ellenére minden ok, akkor a párodnál a spermiumokat nézik. Mennyien vannak egy ejakuláció során, milyen gyorsan mozognak, mennyi a hibás , mennyi az ép szerkezetű stb., és ebből vonnak le következtetéseket.

2009. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4 éve próbálkoztunk,de nem sikerült.Elmentem a meddőségi ambulanciára és ott nézték hogy van e peteérésem,az volt.Hormonszinteket néztek,de az is jó volt.Páromat spermavizsgálatra küldték,de az is jó volt.Minden okés volt csak egyszerüen nem akart jönni.Ez volt februárba,azóta 32 hetes terhes vagyok.Szerintem csináltassatok ti is egy ilyen alapvizsgálatot.És fel a fejjel,kitartás.

Üdv

2009. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A sperma vizsgálat urológián zajlik? Hogyan?
2009. nov. 12. 12:46
 6/7 A kérdező kommentje:
A párom fél egy kicsit hogy hogyan veszik a mintát? De én sem igazán vagyok tisztában az eljárással.
2009. nov. 12. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Óó,az "tetszeni" fog neki. Ők még élvezik is szó szerint a vizsgálatot;) Önkielégítéssel kell egy edénykébe mintát adni. Elvonul egy privát szobába, és ... Sok helyen engedik,h a partner is bemenjen segíteni neki,de vannak helyek ahova otthonról vitt mintát is lehet vinni,ha rövid időn belül beértek vele.
2009. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!