Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzesz után folyamatosan...

Ha menzesz után folyamatosan fent van és puha a méhszájam az mit jelent?

Figyelt kérdés

ilyenkor nekem mindig középen vagy lent szokott lenni, kemény és zárt, azt peteéréskor felmegy és megpuhul, majd utána fent marad de kemény lesz, majd menzesznél lejön és puha, nyitott lesz.

köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Honnan tudod? Megtapogatod magadnak?
2013. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hamarabb lesz peteérés. Igen megnézi magának! Kézzel.. nem Nagy dolog.
2013. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, kedves első válaszoló megtapogatom magam. majdnem ugyan az a menete mintha maszturbálnál tehát nem akkora nagy dolog, persze vállalok ezzel némi kockázatot, de minden higiéniai előírást betartok. :)


Kedves második válaszoló. Ez az állapot már a mezeszem utolsó napjától fenn áll és a mellfájdalomból ítélve két napja van/volt peteérésem. csak azért kérdem mert menzesz előtt csináltam egy fura, valszeg időntúli pozi tesztet és utána sajnos megjött, de csak két napig volt (szombaton épphogy pecsételtem, vasárnap megjött rendesen, azt estére, és hétfő reggelre olyan volt mintha elmúlt volna, de azt munkahelyen megint beindult, majd azt hiszem kedden már csak barnáztam) nem igazán görcsöltem, de viszont rendes vér volt. Azóta is nap mint nap nézem a tesztet, tegnap este szét is kaptam mert olvasgattam hogy a pici üveg torzít a látáson és kifejezetten láttam normál vastagságú volt a csík. azóta nem teszteltem.

2013. okt. 28. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is így van,ahogy neked.azóta mi a helyzet?mitől volt?
2013. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, nem tudom mitől lehetett, lehet azért mert fertőzésem volt, és lehet hogy így védekezik a szervezetem...vagy ki tudja, de terhes nem vagyok az utóbbi három napban 3 nega tesztem van. kb holnapra nem várom és remélem, nagyon furi van most velem, így nagyon remélem összejött, de ugye reggel még nega volt, gabriell-el teszteltem.
2013. nov. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!