Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 3-án ciklus eleje, ki...

Október 3-án ciklus eleje, ki tesztelt már pozit?

Figyelt kérdés
Akinek hónap elején volt az utolsó mensi 1. napja, tesztelt már pozitívat valaki? Nekem 3-án volt és múlt héten pé-m, de nem tudom pontosan mikor... Nagyon türelmetlen vagyok. a tesztem negatív. Nyugtassatok meg, hogy korán tesztelek!
2013. okt. 28. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
Nekem okt-1 volt a mensi első napja. 24-én halvány pozitív teszt volt délutáni vizeletből. Azóta is pozik. :) De valószínű hamarabb lehetett-pém, hogy ilyen hamar kimutatta. Szerintem várj pár napot, van esély! :)
2013. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pozitív tesztedhez! :) Remélem valóban előbb volt Neked pé-d, pár napon is sok múlik ilyenkor...
2013. okt. 28. 09:48
 3/88 anonim ***** válasza:
nekem is 3.án jött meg és a ma reggeli teszt negatív ahogy sok éve mindig:(
2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Attól is függ. Hétvégén tesztelj, de szerintem még akkor se biztos az eredmény, várd meg a nemvért napját. :)
2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
Október 2.-a volt az első napja. Általában 30 naposak a ciklusaim. Én még nagyon messzinek érzem, hogy tesztelhessek. Remélem hétvégén még aktuális lesz a tesztelés.
2013. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

28-35 naposak. szóval én is korainak érzem a tesztelést, de van, akinek 10. dpo-n már pozi. Ezt nem is értem...

Akkor azt mondjátok, hogy Ti is csak hétvége körül teszteltek? Nekem szerdán, azaz holnap telik a 28. nap. A 35. jövő hét közepe... Ha a leghosszabbat veszem alapul, amit ilyenkor javasolnak, akkor még a hétvége is korai lehet.

2013. okt. 28. 10:00
 7/88 anonim ***** válasza:
A leghosszabb ciklust vedd alapul :)
2013. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:
Ok! :) Kérlek írd meg, ha teszteltél a hétvégén, vagy bármikor, én is jövök még az eredménnyel. ;)
2013. okt. 28. 10:15
 9/88 anonim ***** válasza:
Nekem is 3-án volt a mensi első napja. PÉ-em 16-17-én lehetett. Ma teszteltem elég halvány pozitívat, de azért megismétlem holnap.
2013. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Nekem a leghosszabb ciklusom 31 napos volt, bár évekkel ezelőtt. Mostanában beállt 30 naposra. Csütörtök lesz a 30. nap, de egy kicsit még így is korainak tartom a hétvégét. Viszont ha nem jön meg szombat reggelig tuti tesztelek. Kicsit jó is, hogy pénteken minden zárva lesz, így nem fogok kísértésbe esni, bááár olyan 10 perc sétára lakunk az ügyeletes gyógyszertártól
2013. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!