Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 3-án ciklus eleje, ki...

Október 3-án ciklus eleje, ki tesztelt már pozit?

Figyelt kérdés
Akinek hónap elején volt az utolsó mensi 1. napja, tesztelt már pozitívat valaki? Nekem 3-án volt és múlt héten pé-m, de nem tudom pontosan mikor... Nagyon türelmetlen vagyok. a tesztem negatív. Nyugtassatok meg, hogy korán tesztelek!
2013. okt. 28. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:

Olyan jó volt olvasni amit írtál:)


Tudom, hogy lesz nekünk egy kisbabánk nem is sokára. Maguktól a vizsgálatoktól meg a vele járó hercehurcától félek, ezért is szeretném elkerülni. Remélem a mi kis csodánk tudja, hogy már nagyon várjuk és útban van hozzánk, azaz titokban már itt is van velem.

2013. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 Angie85 válasza:
Megpróbálnék irni neked privátban de sajna nem tudom hogyan kell:S
2013. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
Elvileg minden hozzászólásnál van egy lehetőség arra, hogy privát üzenet:D
2013. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
Nekem is okt.3án kezdődött a ciklusom, de én nem merek tesztelni. Második babát tervezzük lassan fél éve, de eddig sikertelenül. Nekem az ovuteszt 16án mutatott pozitívat. Ti használtok ovutesztet ill. méritek a hőt?
2013. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:

Én a korábbi hónapokban igen, plusz néztem az ovulációs kalkulátort, hasonlók.


Ebben a hónapban nem, mert nem akartam rástresszelni. Sokkal jobban éreztem így magam.

2013. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
9es Neked a pozitív teszt mellett vannak más tüneteid is? Hődet méred?
2013. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, tünetem nem igazán van, néha egy kis gyomorégés

és székrekedés, ezen kívül semmi. Pedig a kislányommal mikor

terhes voltam akkor mensi előtt egy héttel tudtam már. Annyira megnőtt a mellem, és feszített h nem tudtam hasra feküdni.

Alexa

2013. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:

Nekem okt. 3án volt az első nap, 17én volt + az ovutesztem, azóta folyamatosan fáj és feszül a mellem és nőtt is, nagyon enyhe feszülést érzek a méhemnél, és hétvége óta kicsi imelyeg is a gyomrom. A hőm pedig így néz ki:

[link]

Az a baj hogy a lányom 2 éve már akkor sikerült amikor én már lemondtam és nem is emlékszem hogy lettek volna ilyen tüneteim, vagy csak nem emlékszem, a hőm az ugyanigy nézett ki akkor csak azt tudom.

Szerinted?

2013. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni,hogy én nem mértem a hőmet. Nem tudok

belőle következtetést levonni:(

Tüneteid nincsenek?

Alexa

2013. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy írtad. Az azért jól sztem.
2013. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!