Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 3-án ciklus eleje, ki...

Október 3-án ciklus eleje, ki tesztelt már pozit?

Figyelt kérdés
Akinek hónap elején volt az utolsó mensi 1. napja, tesztelt már pozitívat valaki? Nekem 3-án volt és múlt héten pé-m, de nem tudom pontosan mikor... Nagyon türelmetlen vagyok. a tesztem negatív. Nyugtassatok meg, hogy korán tesztelek!
2013. okt. 28. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
Nálam sincs semmi:) Megvettem a tesztet, de még nem mertem megcsinálni. Talán holnap reggel. viszont 25-ös tesztet vettem:( Lehet el kéne mennem a gyógyszertárba egy érzékenyebbért és azt használnom holnap.
2013. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:

Hányadik napod lesz, 32.? És amúgy hány napra szokott megjönni?

Attól is függ, hogy mikor tesztelj, szerintem.

Nekem utolsó mensim 35. napra jött, ma vagyok a 30. napon. Szóval elvileg még nagyon korai is lehet a tesztelés...

2013. nov. 1. 12:45
 63/88 anonim ***** válasza:
A mai a 31, és 30 napra szokott általában megjönni.
2013. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:

Akkor nálad a reggeli tesztelés egyértelműen idejében lesz. :)

Nagyon drukkolok! :) Várom, hogy írj.

2013. nov. 1. 17:35
 65/88 anonim ***** válasza:
Talán nagyon halványan pozitív. Egyelőre még nem merem beleélni magam, úgyhogy veszek ma érzékenyebb tesztet.
2013. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:
Juhuuu, a nagyon halvány pozitív is baba. :D Nálam is alig látszott anno, mégis ott volt... Szóval nyugodtan örülj! :)
2013. nov. 2. 08:29
 67/88 Angie85 válasza:
Halvány de jól láthat. Második csikocska pedig majd csak 8.an kelett volna meg jönnie:)
2013. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked is! :) Csodálatos! Én ma nem teszteltem... Most várok.
2013. nov. 2. 11:38
 69/88 anonim ***** válasza:
A tegnapi halvány két csík után, a mai teszt totálisan negatív. Mindkettő 25-ös teszt volt. Még van egy tesztem, annak nem tudom az erősségét, nincs sehova ráírva, pedig kerestem a dobozon kívül is és a használati utasításon is, de most próbálok várni pár napot. Egyelőre nem érzem, hogy meg akarna jönni. Tegnap majd szétszakadt a hasam annyira fájt (nem görcsölt), magnéziumot vettem be attól sokkal jobb lett. Most teljesen tanácstalan vagyok.
2013. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 A kérdező kommentje:

Majd biztosan megerôsödik, ne izgulj! Nekem eddig még nem volt pozitív tesztem. Kissé lehangol a dolog, de kivárom, elô fog jönni... :)

A hasam folyton szúrkál es reggel görcsöltem, de eddig semmi. A mellem talán érzékenyebb...

Írd meg, hogy mit látsz majd a másik teszten! Szorítok Nektek!

2013. nov. 3. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!