Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előváladéktól lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladéktól lehetek terhes? Micsinálnátok ha kiderülne 16 éves korodban, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 2 hónapja élek szexuális életet.A barátommal eddig a megszakításos védekezést alkalmaztuk és mindig időben kivette.A napokban hallottam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni és megijedtem.ez igaz? Félek, de egylőre nem merek senkinek szólni.Tudom hogy butaságot csináltam, de a párom nem szeret gumival védekezni, anya meg nem akarja h fogamzásgátlót szedjek. Most mit tegyek? Azóta kerülöm a szexet és még nem beszéltem a félelmeimről a barátomnak sem.Arra is gondoltam hogy veszek egy terhességi tesztet h megnyugodjak és utána bátrabban beszélnék vele erről, vagy elmennénk nőgyógyászhoz. A gondolat h terhes lennék 16 évesen nagyon megrémiszt. Segítsetek lécci, hogy mit csinálnátok a helyemben!
2010. dec. 12. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Meglepődtem volna, ha sikerül 16 évesen teherbe esnem.


20F

2010. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

"anya meg nem akarja h fogamzásgátlót szedjek"


?? Ez milyen dolog már ez? ...


Menj el szerintem nőgyógyászhoz, csinálj meg egy tesztet, utána ess kétségbe.. Egyébként én egyértelműen elvetetném.

2010. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát eléggé felelőtlen vagy, mivel nem néztél utána ezeknek, és a válasz igen, lehetsz terhes. Főleg ha így folytatjátok. Viszont a "de a párom nem szeret gumival védekezni" kicsit sokat árul el a párodról. Kb annyit hogy lesz@rja hogy mi van veled, csak neki legyen jó, és biztos vagyok benne, hogyha becsúszna egy gyerek, ő lenne az első aki elhagy téged.
2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A biológiakönyvek is írják, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Amúgy meg a megszakításos módzser olyan, mint az orosz rulett. A barátodtól meg kérdezd meg, hogy gumit húzni van-e kedve, vagy babakocsit tologatni (vagy a nemibeteg-gondozóba járni...)!
2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
:(
2010. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
ha teherbe esel,akkor felneveled, a te hülyességedből nem ölhetsz meg senkit.....Ja és a pasidnak ez csak egy kifogás, hogy nem szereti a gumit, ne higgy neki, az én pasimnak ugyanolyan, meg minden barátnőm pasijának is mindegy, hogy van-e gumi, mert ugyanolyan érzés.
2010. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az előváladék is tartalmazhat már életképes ondót, tehát elvileg lehetsz terhes. De ehhez sok mindennek egybe kell esnie, pl a peteérésednek. :) Az első dolog mindenképp az, hogy csinálj tesztet, ráérsz utána gondolkodni a hogyan továbbon.

Anyukád miért nem akarja, hogy gyógyszert szedj? Esetleg eleve a szexuális életet tartja korainak? De ezzel már nem tud mit csinálni, már benne vagy. :) Szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz, írass fel gyógyszert, vannak már elég jó, alacsony hormontartalmú, kevés mellékhatású fogamzásgátlók. Szerintem ha most "megúszod", akkor anyukád is bele fog egyezni, hogy szedd a gyógyszert. Bár nem értem a barátodat sem, hogy miért nem hajlandó felhúzni az óvszert... ennyit igazán megtehetne a biztonságotok érdekében!

2010. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Atya világ te lány ezt nem szabadott volna...igen lehetsz terhes az előváladéktól mivel abban is vannak élő hímivar sejtek...nagyon gyorsan menj el nőgyógyászhoz...terhességi teszt az azért nem jó ha nagyon biztosra akarsz menni mert az is tévedhet de akkorát h rámehet az életed...jobb lett volna előbb úgy szexuális életet létre hozni h tisztában vagy vele h mi h van...nagyon sok szerencsét kívánok neked h ne legyen kis kölök ameddig úgy érzed h nem akarsz...
2010. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én párom szerencsére normális, így hajlandó az óvszerre, amúgy megmondanám, hogy vagy óvszer, vagy addig nincs szex, ameddig nem áll úgy anyagilag, hogy felneveljen egy babát, amíg én tanulok.

Amúgy 100 nőből 12-42 nő lesz terhes megszakításos közösülést alkalmazva. [link]

és igen, az előfolyadéknak is lehet hímivarsejt tartalma.

2010. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!


A párommal fél éve vagyunk együtt és nem azért nem vesz gumit mert leszarja.Próbáltuk már azzal, de nem ment neki, mindig "megpuhult".

2010. dec. 12. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!