Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a lánytok terhes?

Figyelt kérdés

Tágabban,két kérdés:

1.Mit tennétek,ha rájönnétek,hogy a 15 éves lányotok terhes?

2.És ha a 15 éves fiatok __apa__?

Reakciókra lennék kíváncsi,azt nem fogadom el,hogy ,,elfenekelném" (direkt szépítettem)

Hálistennek nem vagyok ilyen helyzetben,de ismerek olyan embert,akinek 15 évesen keresztbe tett egy kiszakadt óvszer.


2013. okt. 30. 23:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Hozzáteszem, hogy támogatnám ha már így alakult...
2013. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképpen arra buzdítanám, hogy tartsák meg a gyereket. Nem lennék mérges.
2013. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Na várom a lepontozást!


Biztos nagyon kiakadnék, de mellette lennék akárhogy is dönt, viszont én megpróbálnám rábeszélni egy abortuszra, mert egy 15 éves gyereknek nem való a gyerek!


HA fiam lenne és az ő barátnője lenne terhes, őt is támogatnám, ott már nem lehetne ilyen beleszólásom, hacsak nem kérik ki a véleményemet. Ha úgy dönt az anyuka, hogy megtartja a babát, természetesen támogatnám.


Ami miatt nem helyeslem a döntést az az, hogy egy gyereknek szüksége van anyukára és apukára is. Lehetőség szerint egyszerre mindketőre. Kis esély van rá, hogy egy tiniszerelem örökké szól, és a gyerek lesz az akinek a legrosszabb lesz.

2013. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Meglepődnék és csalódott lennék. Mármint magamban csalódnék, hogy nem sikerült felelősségteljességre nevelnem.

De persze ez attól is függ, hogy miért sikerült be a terhesség. Ha mondjuk kiszakadt az óvszer, szóltak volna, hogy kell esemény utáni, beszedte volna a lány, de ennek ellenére terhes maradt volna, az más helyzet, mintha csak szimplán csesztek védekezni.


Egyébként meg mindenben mellette állnék. Rábíznám, hogy megtartja-e a gyereket vagy sem.

Sem azzal a tudattal nem tudnék élni, hogy rákényszerítettem a gyerekem egy abortuszra, sem azzal, hogy rákényszerítettem egy nem kívánt gyerek megszülésére.

Átbeszélnénk a dolgot, aztán eldöntené ő, hogy mit akar.

Ha megtartja, segítek felnevelni, ha elveteti, akkor meg elmegyek vele a kórházba és támogatom.


Fiúnál meg elhívnám a barátnőt meg a szüleit is, aztán megbeszélnénk, hogy kinek mi a véleménye.

Ha a lány megtartja, de a fiam nem akar vele lenni, akkor fizetnénk a gyerektartást.

De ebben az esetben biztos elküldeném legalább nyári munkára...


Szerintem ez egy szülő dolga.

2013. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát először kapna egy büdös nagy pofont.Aztán ordibálnék vele,majd magamat hibáztatnám,hogy hol rontottam el.Aztán,ezután a kb. 2 órás hiszti után leülnék vele higgadtan beszélgetni.Mindenképp ragaszkodnék az aborturszhoz,gyerek ne szüljön gyereket,pláne ne az én nyakamra.Ha fiam lenne,állnám az abortusz költségét.Természetesen ha lányom van,akkor is.;D
2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!