Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme egy (látszólag)...

Van értelme egy (látszólag) teljesen egészséges, bár 36 éves nőnek TELJES kivizsgálásra mennie még a babaprojekt előtt vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, ekg, vérkép, vesevizsgálat, széklet-vizelet, stb. Kb. ilyesmiket mondott a doki, hogy ajánlja.
2013. okt. 31. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egyébként nem rólam van szó, nem is értem, miből gondoltátok! de azért köszi!!
2013. nov. 2. 16:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert ez volt a kérdés......bocs a tudatlanságunkért,akkor mindenki butuska volt...egyébként!! :)
2013. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Soluna ***** válasza:
Olvasd vissza amit kérdeztél kérlek... mert teljesen olyan mintha Rólad lenne szó....
2013. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

igen, értem.


viszont ha pl. az jön ki, hogy nincs baj, mégsem jön a baba, akkor merre tovább?

illetve ha meg az, hogy van valami, amiről eddig nem tudtam és emiatt halasztódik el a dolog? nem jobb nem tudni, hogy pl. a vese nem tökéletes?


Ezt is te írtad,ez szerinted nem egyes szám első személy??

Kérlek kérdező hogy ne néz minket ilyen sügérnek....

2013. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
40%-os, ha mar itt tartunk, te meg azelott valaszoltal ugy, mintha en kerdeztem volna, mielott irtam, h nem rolam van szo. akkor most ki a hulye?
2013. nov. 3. 15:10
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdező 6-os sz. hozzászólásában E/1-ben írt. Nekem is úgy jön le, hogy ő az érintett a kérdésben.

Amúgy nekem aztán 8, hogy ki az érintett...

2013. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!