Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tablettat szedtem es negy...

Tablettat szedtem es negy napja abba hagytam. Tegnap egyutt voltam a parommal es ma reggel halvany verfoltokat eszleltem. Lehet ez terhesseg jele, vagy ha nem akkor mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. okt. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát... gondolom beszedted az egész levél gyógyszert és rá 4 napra elkezdtél vérezgetni, ha jól értem? Szerintem csak egyszerűen megjött a menszeszed.
2007. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem szedted be az egész levéllel és közben hagytad abba,akkor attól van a vérzés.Egy napja hagytad abba,és tegnap voltál a férjeddel igy kizártnak tartom a terhességet.Ha az egész levéllel beszetted a gyógyszert akkor meg egyszerűen menstruálsz!
2007. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez igen érdekes kérdés!!!Nem kell aggódni semmi komoly, ezt úgy hívják MENSTRUÁCIÓ!!!Nem lesz baj, és pár nap múlva el is múlik....JA és ne lepődj meg következő hónapban is ez lesz...Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, akkor bisztos azert fogok szulni nemsokara, mert menstrualtam :)))) azert volt a verzes
2008. okt. 7. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert nalad nem 9 honap a terhesseg hanem 12? Oktoberbe irtad ki, egy evvel kesobb oktoberben meg hogy mindjart szulsz.

Es az ilyenek nevelnek gyereket. Joeg

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!