Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-ra ki nem várja?...

November 8-ra ki nem várja? Tüneteitek? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:28
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Sandyka nagy GRATULA!!!!!!!!Veled örülök :) Jó ilyet is hallani,kicsit visszaadtad a reményt.Tudom hogy korai volt tesztelnem de annyira nehéz kivárni.:( Első babátok? Milyen tesztet használtál? Mióta próbálkoztatok?
2013. nov. 7. 09:58
 12/50 anonim ***** válasza:

Koszonom :)

Meg nem igazan hiszem el :)

Igen,kicsit korai volt,de en is ugyanezt csinaltam.

Aprilis ota probalkozunk,de en elotte gyogyszert szedtem es az istenert nem akart beallni a havim,aztan 2 honapja normalizalodott,ujra elkezdtem gorcsolni is.

Elso babank :)

En Angliaban elek es az itt kaphato legolcsobb tesztet vettem,amibol az a neve,h firstvue,kb olyan x-epil minoseg lehet.

2013. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Akkor mást nem is kívánhatok neked mint problémamentes terhességet és szülést.Remélem pár nap múlva én is kiírhatom ide hogy végre pozitív.
2013. nov. 7. 14:15
 14/50 anonim ***** válasza:
wow gratulálok!!!:-)
2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 7-8ra nemvarom. Puffadás,ejjel gyomorégés,egyszer szurkáló alhasban. Most mar lassan kiderul, teszteltem pred.earlyvel(rossmannos)12es érzékenységű két napja, negativ.most meg nem tudom.mar van egy babank,Nála a clearblue lett pozi,gabrielen alig volt vmi. Drukkolok mindenkinek.
2013. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Irjatok meg mi lett!!
2013. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

koszonom :)

Remelem hamarosan en is ugyanezt kivanhatom neked :)

2013. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Na lányok ma van a nagy napom.Tünetek a mellfájdalom,hasszurka enyhén,hányinger reggel,este,és még nem jött meg :)Tesztelni szerintem ha kibírom majd vasárnap reggel fogok.Persze ha addig nem jön meg.Szorítsatok légyszi.Nálatok mi a helyzet? 15-öske kiderült azóta valami?Mikor tesztelsz? Remélem hatalmas pozitívunk lesz. :) Majd írj hogy mi lett az eredmény.Mindenkinek sok-sok-sok sikert.
2013. nov. 8. 10:09
 19/50 anonim ***** válasza:
Kedves Aqvamaya! 15-ös vagyok, még semmi azóta. Tüneteim kevésbé vannak, bár első babámnál sem volt szinte semmi (legalábbis ebben az időszakban), de később is csak ciciérzékenység, aluszékonyság. Szerintem én is csak vasárnap tesztelek, mert eddig sajnos már vagy 3-szor próbáltam (legutóbb, ahogy írtam a 12-es érzékenységűvel) és neg. lett. van még egy tesztem, az 25-ös, inkább várok én is vele. Mi is kb. fél éve próbálkozunk. Drukkolok, hogy szépen induljon a vasárnapunk! Te milyennel tesztelsz? Kisfiadnál is volt hányinger? Nálam nem.
2013. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Továbbra is nagyon görcsöl a hasam, éjszaka is felébredek rá. Ennyire nem szokott egyébként. Van egy 11 hónapos kisfiam, vele a mellfeszülés volt a legelső tünetem, de most az alig van. Nem védekezünk már vagy fél éve, de rá sokat vártunk. Vele nem volt hányingerem sem. Most időnként felfordul a gyomrom, és "vadászkutya szaglás"-om van, nagyon érzékeny lettem a szagokra. Azt is hihetném, hogy terhes vagyok, ha nem érezném ennyire, hogy meg akar jönni. :( Tesztelni még korai lenne, 10-én lesz a 28. nap, de szülés óta 27-32 nap között váltakozik, szóval nem tudom...

Aki babásodik, annak gratula. :)

2013. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!