Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-ra ki nem várja?...

November 8-ra ki nem várja? Tüneteitek? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Aqvamaya! Én anno a nemvárt napján teszteltem, mert úgy éreztem, hogy babás vagyok.. délután, a clearblue (sima, nem digitális). Kimutatta. Egy-két naapon belül jött a barnázás, enyhe vérzés, néhány napig tartott, pontosan nem emlékszem. De nőgyogyi is azt kérdezte, honnan tudoom, h nem rendes vérzés.. aztán a vérvétel egyértelműsítette a dolgokat. Drukkolok!
2013. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Már nem igazán él bennem a remény.A mellem még mindig fáj,a hasamban mintha a Lévay nagylexikon lenne,de már inkább azt hiszem csak bebeszélem.Még egyszer mindenkinek nagyon szorítok hogy legyen egy kis csodátok mihamarabb.Neked kedves utolsó még egyszer köszönöm.És persze mindenkinek aki szorított.Még írok ha van valami és nem hagyom el a bandát :)
2013. nov. 9. 15:46
 33/50 A kérdező kommentje:
Lányok kivel mi a helyzet? Valami jó hír? Nálam abszolúte káosz.Ugye megjött szombaton de kevesebb mint szokott,pirosas az elején délutánra barnás pirosas,vasárnap szintén,de estére már csak barna pici folt a betéten,és ma reggel is.Nem ilyen szokott lenni.Felhívom a dokim mert szerintem valami nincs rendben.Valaki tapasztalt hasonlót? Mindenképpen írjatok hogy mi van veletek lányok.Nagyon drukkolok mindenkinek.
2013. nov. 11. 09:20
 34/50 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Én a hétvégére nem vártam, ma volt egy nagyon pici barna, de azóta semmi. Már nem úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, hanem mintha megjött volna. Hétvégén fél óránként éreztem kb. hogy megjött.

Nem hiszem, hogy baba van a dologban, mert nincs más tünetem, csak néha hányinger és, hogy görcsöl a hasam.

Volt amúgy nekem ilyen az első terhességemnél, hogy barnáztam, végül nem jött meg, de sajnos 9 hetesen elvetéltem.

A 2. terhességemnél 6 hetesen kezdtem barnázni, a doki Duphastont írt fel, és annak hála az a babám egészségesen megszületett.

Most nem tudom mi van, szerintem semmi, csak szimplán késik kicsit. :(

2013. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Kedved 7-es! Te szoptatod meg a babad? 15-os.
2013. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!

Nem, én már jó ideje nem.

7-es

2013. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 7-es szerintem tesztelj.Kis barnázás és utána meg semmi....hát ez még akármi lehet.Vagy rögtön a doki.Szorítok hogy minden rendben legyen.Írj majd hogy rendben vagy-e.
2013. nov. 11. 13:51
 38/50 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Drukkolok, akinek még lehet! Majd írjatok, mi újság, én a kövi hónapra gyúrok! 15-ös
2013. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Most már én is a köv.hónapra gyúrok.Mindenkinek szorítok hogy jövő ilyenkor már vígan babázzunk.15-ös megy a drukk neked hogy most összejöjjön.Elkezdtem szedni az Elevitet hátha így könnyebb lesz.Egy kis vitamin soha nem árt.Várom a fejleményeket lányok.Mindenkinek drukk. :)Nekünk meg 15-ös egy új hónap új lehetőség,és remény.:))
2013. nov. 12. 09:04
 40/50 anonim ***** válasza:
Köszi kedves Kérdező. Én a Femibiont szedem, s a méhpempőn gondolkodom. És felavatom az ovu tesztjeimet is lassan, nehogy valamiről véletlenül épp lemaradjunk:))Hajrá csajok! 15-ös
2013. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!