Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 8-ra ki nem várja?...

November 8-ra ki nem várja? Tüneteitek? Ki mikor tesztel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:28
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Változatlan a helyzet, úgyhogy ma reggel csináltam tesztet. Halvány 2. csík. :) Nem nagyon tudom elhinni, mert némi émelygésen és hasfájáson kívül továbbra sincs tünetem. Remélem rendben lesz minden...
2013. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Gratulálok 7-es!!! :-) Még Nekem sem jött meg, bár vasárnap és kedden negatívat teszteltem. :-( Nem tudom mi van, lehet csak a szervezetem szórakozik velem. Vagy még nem mutatta volna ki a teszt mert korán csináltam , nemtudom. Gratulálok Mindenkinek akiknek sikerült a baba!!! :-)
2013. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok.7-es nagy gratula neked és vigyázz magatokra.A többieknek meg sok sikert ebben a hónapban.Köztük nekem is.Várom majd a fejleményeket lányok.Érzem ez a mi hónapunk lesz. :)
2013. nov. 18. 11:24
 44/50 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok a válaszadók közül. Kivel mi újság? Meséljetek! Nekem bejött a megérzésem és tényleg sikerült a baba! :) Már a 34. hétben vagyok! Remélem más is szerencsével járt. Kitartást mindenkinek!
2014. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, szintén a 34. hétben. :) Pedig az első tünetekből nem gondoltam volna. Kislányt várok. :) És te?
2014. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam lesz! :) Július 19-re vagyok kiírva! Te? Hogy bírod a nagy meleget?
2014. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Én július 20-ra. :) Elég rosszul bírom a meleget, és most beteg is voltam, sokat köhögtem, majd szétszakadt a hasam. :( De ezt leszámítva jól vagyok. :) Sokat mocorog a kis pocaklakó. Ti hogy bírjátok?
2014. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
:) Akkor majdnem egyszerre szülünk! Én is 3 hétig beteg voltam, én is köhögtem, érdekes,hogy jó időben fázok meg én is inkább. Én nagyon szenvedek! :( Sokat van hányingerem, ha többet megyek mint kéne, nagyon fáj a lábam, szerencsére nem vizesedek meg nem is dagad, de görcsöl és fáj... Éjszakai alvás katasztrófa! Szóval, imádom hogy bent van a picikém és olyan sokat mozog, főleg éjjel és hajnalban :), de azért nem bánnám már ha július lenne és mehetnék szülni! :)
2014. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Mi újság veled? Csütörtökön voltam dokinál, azt mondta hamarabb fog jönni. Kb. 2,5kg a kis pocaklakóm. Szerdán megyek az első ctg-re.

Ha van kedved, beszélgethetünk priviben is.

2014. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi, megvagyunk! :)Néha már érzek szurkálásokat, amiket eddig nem, meg néha-néha belenyilall és kisugárzik a combomba is, lehet kezd kinyílni a méhszájam, de majd a doki megmondja. Én holnap megyek dokihoz, kíváncsi leszek már mekkora, nekem a 32-33.hetes uh-n mondta, hogy 2,5 kg, de kb. 200 grammot csal a gépe +-! Szerintem kis gömböc lesz a kisfiam! :) Én csütörtökön megyek az első ctg-re, várom már azt is. Oké a privi! :)
2014. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!