Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyi ido...

Lehetek terhes? Mennyi ido utan mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

11 napja volt egy balesetunk.

Minimalisnak gondolom a lehetoseget...( menszesz utan tortent tehat ovu elott joval)

Viszont fura tuneteim vannak ( mivel koraiak be is kepzelhetem oket mivel tudom, h akar terherbe eshettem)

Emelyges, erzekeny vagyok a szagokra szinte barmitol felfordul a gyomrom.

Pattanasos lettem ami meg menszeszkor is ritkan fordul elo( bar ugy tudom ez teherbe eseskor forditva van).

Gyakori pisiles ( fel is fazhattam)

Megjon erzes naponta tobbszor is( beagyazodasra is utalhat?)

Mikortol mutatja ki a teszt az esetleges terhesseget?

Surgos lenne mi elobb, a menszeszt ki varni keso lenne... elotte kimutathato??


2013. nov. 7. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Együttlét után min. két hét kell, hogy legyen valami látható eredménye. Elkeseríteni nem akarlak, de a kisfiam a mensim utolsó napján fogant, még minimális vérzésem is volt, stabil 28 napos ciklus mellett. Ezért kizártnak nem kizárt, hogy becsúszott, a "baleset" jellegétől is függ.
2013. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

sajnos legbiztosabban a minszi napján mutatható ki, mert ha korán csinálod a tesztet akkor mutathat negatívat úgy hogy terhes vagy.

nekem a beágyazódási vérzés előtt is voltak tünetek, felfújódás, hiszti, utána pedig vagyis még aznap kezdődött az émelygés, pisilés, mellfájdalom, és én is nagyon pattanásos lettem pedig a tinikort túléltem nélküle, görcsölgetett a hasam.....tehát akár lehet gyanús is...

Milyen baleset volt?

2013. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Masnap kicsit ujra vereztem. De ez mindig igy van ha mensi utan vagyunk egyutt kesobb verzek kicsit.

Fogamzasgatlo 1 hetes szunet utan elfelejtettem az elso ket szemet bevenni,ezert ovszereztunk is...viszont bent maradtt...

2013. nov. 7. 09:33
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen a hiszti le maradtt...ilyen hisztis talan sosem voltam meg!
2013. nov. 7. 09:35
 5/19 anonim ***** válasza:

Sikeres aktus után 11 nappal még nincsenek a terhességnek ilyen tünetei. Itt az is lehet, hogy valamilyen összetett dologról van szó. Az is lehet hogy valamilyen hormonális dolog, gyomorprobléma, húgyhólyagprobléma.

Teszt meg a legérzékenyebb fajták mutathatják ki az aktus után 14 nappal a terhességet. De sokkal biztosabb akkor, ha a kimaradt vérzés napján vagy inkább az utána következő napokban van csinálva.

2013. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gyanús sajnos, szívdobogás? Nekem az volt még ami furcsa volt, többször úgy éreztem duplán ver a szívem, mármint 2x olyan gyors
2013. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 nap múlva reggeli pisiből kimutatja már akármilyen 25-ös teszt is. Nekem még hamarabb kimutatta a 25ös. Amúgy én olyan 6-8 nappal az aktus után már éreztem,hogy valami más, mert furcsán görcsölt a hasam.A tüneteket lehet csak bebeszéled, de nálam is ilyenkor jött elő a szagérzékenység, meg az érzelgősség is.
2013. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá... 3-4 nap múlva tesztelhetsz.
2013. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hevesebb sziv verest nem tapasztaltam.

viszont menstruacio szeru enyhe gorcsok vannak, viszont en mensi idejen nem gorcsolok nem vagyok pattanasos most meg valahogy megorult a szervezetem!

Igen amint mondttam en is lehet csak ragorcsolok, ugye ezen kattogok es ezert konnyen meglehet h. Bekebzelem...

2013. nov. 7. 10:34
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát akár sikerülhetett is teherbeesned, mert ma sem tisztázott, hogy pontosan mi okozza (egyesek szerint a heves orgazmus), de lehetett spontán peteérésed. Ha így volt, akkor az aktus utáni 15. nap reggelén érdemes egy 10-es teszet elvégezni. A tüneteid, ahogy írtad is, bármi másra is utalhatnak, de terhességre is.
2013. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!