Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is van ovulációm, ha az...

Akkor is van ovulációm, ha az adott hónapban épp nem érzem?

Figyelt kérdés

Kb. 90%-ban érzem mikor van az ovulációm, mindig pontosan félidőben szokott lenni úgy ahogy ciklus.hu is jelezni szokta. Legtöbbször annyira fáj, görcsöl a petefészkem (még pisilni is kellemetlen ilyenkor, mert nyomást érzek a petefészkemben) hogy általában fájdalom csillapítót kell bevennem mert van hogy felállni alig bírok. Ilyenkor még az is kellemetlen ha leülök hirtelen mert egyfajta nyomást érzek. Elvig tegnap kellett lenni az ovulációmnak de nem igazán érzetem semmi, talán egy pici húzódást mind a két oldalt. 3 hónapja kezdtünk a babaprojectbe, akkor voltam dokinál, elküldött erre irányulóan vérvételre, minden tökéletes lett, utána meg voltam nődokinál és ő is mindent rendben találat. A menstruációm mindig óramű pontos, 26 naposak.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy akkor is van ovuláció, ha éppenséggel nem érzem? Tudom hogy sokan egyáltalán nem érzik ezt az un. középidős fájdalmat, csak fura hogy én 90%ban érezni szoktam. Tegnap együtt voltunk, olyan jó lenne ha ez a hónap sikeres lenne :)



2013. nov. 13. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!