Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menzesz utolsó napján,...

Ha a menzesz utolsó napján, szóval a negyedik nap együtt vagyok a párommal, könnyebben összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, mert azóta eltelt kicsit több, mint két hét, és legalább is van esély arra, hogy baba van a dologban.
2013. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen néztem is,hogy minden pont klappolna!Nem semmi.Az is lesz,remélem holnap el tudok menni tesztet venni.Aztán ha negatív lesz,akkor legalább a jövőhéten már úgy tudok menni orvoshoz ha marad ez a hasfájás,hogy ezt kizárhatjuk.Nem? Köszike!:)
2013. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen jobb,ha tesztelsz, mert akkor legalább annyit tudsz, hogy terhesség vagy más az oka.


Majd azért írj vissza, hogy mi lett, nagyon kiváncsi vagyok. Minden jót!

2013. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm az érdeklődést!:) Én is már nagyon izgulok. Kérdező meg remélem nem fogja fel offnak az itteni dillemmázásomat(?),végülis a kérdésébe vág minden amiről itt beszélgettünk,de ha igen,akkor bocsi.:)

Nemsokára indulok,át tudok menni Rossmannba,mert itthon az autó.Sokan leszólják a Rossmannos teszteket(?),de sokaknak be is vált(?).Őszintén szólva Vateráról akartam 50Ft-ért rendelni párat,mert sajnálom az ~1.000-1.500Ft-ot egy db gyógyszertári tesztre,de tegnap este egy barátnőm mondta,hogy húzzak ma át Rossmannba árban arany középút, ne várjak jövőhétig és végülis igaza van.Remélem nem is korai a tesztelés(?)....

Na jól van majd jelentkezem! Addig is ha tudsz ezekre írj! Köszi!

2013. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25-ös normál érzékenységű x-epil teszttel negatív.
2013. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!