Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 20-dik napom a...

Ma van a 20-dik napom a menzesz elso napjatol szamolva, utolso menim 32-napos volt. A tegnap esti akciobol is meg sikerulhetett a baba? Meh korai lenne erzni terhessegi tunetet? A 14-dik napon is eggyuttvoltunk meg amikor csak jolesett.

Figyelt kérdés
Milyen folasnak kell lennie ha baba van?
2008. szept. 3. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez nehéz lenne megválaszolni, mert bármelyik szeretkezésből lehet baba. Ha nem rendszeres a ciklusod, nehéz megmondani, mikor volt/van a peteérés, hacsaknem megérzed! Így azt tudom mondani, hogy várj! folyás nem mindenkinek van, de általában sűrű, fehéres, sárgás-fehéres folyás jelentkezik, és sok. Persze nincs szaga!! Arra sincs garancia, hogy ha pont a pé-kor vagytok együtt, hogy baba lesz belőle! Ennél azért több mindennek kell együttállnia! Először is némi lazaság, és ne gondolj arra, hogy na vajon pont most sikerült??? 20. nap körül kezdődik, ill. van a beágyazódás ideje, ezután kezdődhetnek majd. elsőként is általában a mellek szerintem, aztán mindenkinél más. Mivel én is eléggé rá voltam görcsölve én is a babatémára, mensi előtt többféle tünet is jelentkezett általában, így most, amikor tényleg baba miatt volt, nem is figyeltem fel semmi jelre! Szóval lehet, hogy majd csak a mensid elmaradását veszed észre! Addig is élvezd tovább az életed, ahogy eddig is!!! Mást nem tehetsz, minthogy vársz!
2008. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, a remeny hal meg utoljara! :D En epp ma olvastam utana, es sokan a mensi elotti par napban tortent akciobol es teherbe esnek. Jo, nyilvan ilyenkor vmivel kevesebb az eselye, de mint mar irtam, a remeny hal meg utoljara, spontan peteeres pedig elofordulhat. ;)
2008. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 30-32 naposak a ciklusaim és a 14. naptól a 20. napig együtt voltunk és sikerült. A hőm alapján nagyobb a valószínűsége hogy a 20.nap körül foganhatott. Szóval elképzelhető. De ha a 20. nap fogan, onnantól 14 napra (nem)kell megjönnie, tehát így számolj! Sok sikert és kitartást kívánok! Drukkolok! :)
2008. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!