Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért beszéli be magának...

Miért beszéli be magának mindenki a terhességet?

Figyelt kérdés
Ilyen tünet,olyan tünet,naponta teszt. Nem gondoljátok,hogy ettől a görcsösen akarástól nem jön össze a baba? Úgy őszintén!
2009. nov. 20. 00:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%

Látom átérzed mások gondjait.

Amúgy persze hgy hülyeség amit csinálnak de ezt hiába magyarázod. Szerintem inkáb ne olvasd ezeket a részeket itt ahol dúlnak a hormonok itt a kérdések közt mert azokkal úgyis csak összeveszni fogsz. Én se olvasom őket. Úgyse lehet velük beszélni. Csak a hormonok és nem az ész irányítja a gondolataikat. meg szülés után is jóideig.

2009. nov. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatból született ez a kérdés. Szerintem sokkal könnyebben menne,ha nem görcsölnének 2 percenként a dolgon. Agyban dől el sajnos minden.
2009. nov. 20. 05:03
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

Mert gyereket szeretnének. Ilyen k.va egyszerű.

És ez olyan elemi, ősi, zsigeri ösztön...nagyon is érthetőek a túlzások, az akarások, a görcsölések.

Mondja valaki egy elpirult embernek, hogy: na ne essél már túlzásba, tűz piros az arcod...csinálj valamit.

Azt rögtön hülyének néznénk.

2009. nov. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
az aki hónapokig évekig próbálkozik szerinted hogy ne görcsölne rá?amikor minden vágya az az embernek,hogy teherbe essen,minden egyes hónap új lehetőség aztán ott a marha nagy csalódás....ez nem rágörcsölés,hanem a REMÉNY!addig jó míg az legalább megvan..
2009. nov. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudod...amikor hónapok vagy évek óta próbálkozik az ember,akkor egy kicsit hagy legyen már"dilis".Ez meg a ne gondolj rá,ne görcsölj rá,mert nem sikerül,hihetetlen idegesítő annak akinek nem sikerül!Agyban dőlne el minden?Hát nem tudom.Amikor eldöntöttük,hogy babánk lesz,nem foglalkoztam vele minden percben.Mégsem jött össze.Akkor miért nem?Teltek a hónapok és egyre jobban aggódtam.Hiába,nem tudtam nem arra gondolni,hogy babát szeretnék.Sajnos az agyam nem tudom irányítani!Én már túl vagyok a bebeszélős korszakon,de megértem azért azokat akik sajnos így biztatják magukat.Az már más kérdés,hogy nagyobbat koppannak!Mindenesetre annyit tehetsz,hogy az ilyen kérdéseket kihagyod.Egyszerű és nagyszerű megoldás,nem?
2009. nov. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

Tudjátok nem is az az izgalmas kérdés, hogy 'miért akar valaki görcsösen'...hanem, hogy miért teszünk fel bornírt kérdéseket, miért kérünk rögtön számon, miért igazítunk mindent a mi elképzeléseinkhez, ahelyett, hogy vennénk csendben a fáradságot embertársaink megértéséhez?


Nem az a kérdés, hogy miért van valakinek görcsös akarása...hanem, hogy ezt valaki, hogy nem képes megérteni (ad absurdum: ha nem is érti, hát akkor csak elfogadni, tudomásul venni)?

2009. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekem szinte azonnal megfogant ahogy eldöntöttük hogy jöhet a baba.A másodikat nem terveztük mégis összejött elsőre.A harmadik a 10.héten elhalt,szintén nem terveztük.A negyedik babámért 1 évig küzdöttem.Az első 4 hónapban nem foglalkoztam a dologgal, gondoltam majd jön ha akar,aztán múlt az idő és én minden hónapban reménykedtem,talán már ott van a baba.De sajnos nem jött.Aztán kezdte furdalni az oldalam a kiváncsiság, miért nem jön...elkezdtem reggelente hőmérőzni...aztán jött az LH teszt...aztán a terhes teszt...aztán hormon és vérvizsgálat...aztán a teák, cseppek,gyógyfüvek...végül egy év önsanyargatás után végre megfogant.

Ezt nem tudatosan csináljuk!!!

A dolgok szép lassan apránként adódnak hozzá hónapról-hónapra.Ez a remény a végső kétségbe esésben!

Minden nő azt érzi amikor nem jön a baba hogy valami nem működik benne jól és ezt a problémát meg akarja oldani.Ez pedig máskép nem megy csak akkor ha megpróbálja megfejteni/megérteni saját testének működését!!!

Én 29 éves koromig azt sem tudtam mennyi minden zajlik le bennem egy ciklus alatt.

Azt kívánom neked,sose kelljen ezt a dolgot átélned!!!

2 dolog van a világon amiért egy nő bármire képes!

1; hogy legyen gyereke

2; hogy ne legyen gyereke

És ezért minden, másoknak bevállt módszert hajlandóak vagyunk alkalmazni.

2009. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

[link]

remélem én nem bebeszélem:-)

2009. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon van igazság. Egyrészről tényleg idegesítő néha, ha valaki olyanokat ír, hogy "1 hete jött meg neki, de máris terhességi tüneteket érez, vajon terhes-e?" stb, ezek tényleg görcsös kérdések, mert ha a kérdező egy picit is használná az agyát, akkor rájönne, hogy nem érezhet még semmit. És ilyen kérdésből millió van. Másrészről viszont, aki évek óta próbálkozik, és reális kérdést tesz fel, azt nem kell lehurrogni! Én szerencsés vagyok, 4 hónap alatt sikerült teherbe esnem, és amíg nem sikerült, én is írtam ki egy csomó kérdést. És most csak azért, mert már sikerült, nincs jogom lenézni mások kérdéseit, hogy húúúúú minek görcsöl annyira ez a kérdező stb. Ha valakit ennyire idegesítenek ezek a kérdések, (mint a mostani kérdezőt) akkor ne olvassa ezt a témát! Van a fórumon még egy csomó téma, olvass inkább a háziállatokról vagy a receptekről, az talán nem fog idegesíteni!

5+5 hetes km

2009. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%
Látom te még nem voltál ilyen helyzetben ,remélem nem is leszel!Ne akard át élni ezt ,fejben dől el ,igen de magyarázd már el ezt annak aki éveken keresztül nem esik teherbe és akkor 2 napot késik irány a teszt és sajna megint semmi!Nem tudsz másra gondolni csak a babára és arra,hogy miért nem jön össze! Ne akard a tanácsokat osztani amikor azt sem tudod miről beszélsz!
2009. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!