Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért beszéli be magának...

Miért beszéli be magának mindenki a terhességet?

Figyelt kérdés
Ilyen tünet,olyan tünet,naponta teszt. Nem gondoljátok,hogy ettől a görcsösen akarástól nem jön össze a baba? Úgy őszintén!
2009. nov. 20. 00:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
De miért reagáltok az olyan hozzászólásokra? Én átsiklok azok felett a kérdések felett! Miért lesz azzal jobb ha nem segítetek? Összeveszni ezért emberekkel? Ti ugyanannyira nem normálisak vagytok mint azok akikről ti ezt gondoljátok! Egyébként meg csak ismételni tudom a sok reagálót: majd megtudnátok ha ti is hasonló cipőben járnátok, hogy mennyire nem egyszerű ez a helyzet.
2009. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

Igazán f@sza helyzetben a mai magyar eü, amikor paraszolvenciával teletömött zsebű méltóságos doktor úrak, vidáman kacarásznak buta, vagy nem buta csak túlzó kérdéseken.

Adják vissza a diplomájukat: "köszönöm visszaadnám, mert az elmúlt években nem tudtam annyit összehozni emberileg, hogy megértsem a betegeimet, akik nem végezték el a SOTE-t, inkább hétméteres s.ggfej lettem, aki kiröhögi őket, miután hagyta, hogy beboritékolják a zsebét...és hát milyen vidám dolog a nővérfülkében megnevettetni a jóseggű Barbikát...akit utána lehet, hogy derékra is küldhetek. Szóval itt a diploma, köszi nem kell, van már elég zsé...megyek teniszezni a haverokkal, meg át a plasztikára. Ott több a lé és több a röhögnivaló, meg a tolnivaló luvnya."

Szuper.

2009. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%

8.27

érzelmileg retardált, alulműködött, önmagad iránt erőteljes tömjént érző, saját jelentőségedet talán hangyaf.sznyit felfokozottan megélő jegyzetelő vagy, kedves.

Másképpen: egy "b.szna el a 3-as metró" tipusú fap.csa.üdv

2009. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%

Teljes mértékben egyetértek az utolsó válaszolóval.

Tisztelet a kivételnek, de sajnos az orvosok és a nővérkék 90%-a valószínű ezért nem ért kellőképpen a munkájához, mert van ideje kiröhögni a szerinte buta kérdezőt.



Mondjuk ezzel a kiírással te is azt bizonyítottad "KEDVES KÉRDEZŐ", hogy te sem vagy nagyobb IQ bajnok, mint mi akik föltesszük a "hülye" kérdéseinket, de te sajnos még az összes kollégádat is minősítetted. :-)

nagyon gáz, jobb lett volna ha csöndben maradsz.



Gondolom te nem voltál még ilyen helyzetben, ha ennyire le tudod nézni a többi nőt, de remélem ismered a mondást...

"Kislány anyja, ne szóld le a nagylány anyját".


Remélem sem a lányod, ha esetleg az van, sem a közeli rokonságod nő tagjai nem kerülnek soha ebbe a cipőbe, de ha ne adj isten mégis, jusson eszedbe amit ide írtál, aztán majd akkor beszélgessünk erről, hogy ki mit tart hülyeségnek.

na pusszantás

2009. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
80%
8:27-es ezzel nem csak magadat minősítetted,de az agyondiplomázott,mégis egy s.ggfej barátaidat is!Tényleg ennyire sz.r a magyar egészségügy!!!Én a helyedben fejemre húznék egy zsákot,lábamra egy tekegolyót aztán beugornék egyenesen a Dunába,hogy ne mérgezzem a levegőt,ezzel az idióta,beképzelt,műintelligens önmagammal!
2009. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%
utolsó nagyon jól mondod...tényleg Magyarország egyik szégyene az egészségügy...,de látod ezeknek az idiótáknak áll a világ...biztos azért van olyan sok orvosi műhiba is, mert a műtőben is rajtunk röhögnek a kedves doktor nénik bácsik...ezzel nagyon leégetted ám magad 8:27-es...ez nagyon ciki...
2009. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
12:17-es vagyok.Kiváncsi lennék min röhögnek még ilyen jól..a fogyatékos gyereken?Az alzheimer-kóros öreg nénin?A sánta bácsikán?Gondolom igen...milyen mókás munkahelyetek van 8:27-es.........kiváncsi lennék Te milyen szerepet töltesz be az egészségügyben,mert ha lehet elkerülnélek messziről a nagy tudásoddal együtt!Ja és megkellene nézned a saját helyesírásodat is mielőtt másokét kritizálod,mert van hiba:D
2009. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

DRÁGA 08:27!!!

Hát ezért nem látják el a betegeket rendesen a kórházba,itt lógtok ezen az oldalon és még ki tudja,hogy hol!

Csak veritek a p@@@átok a dokiknak!

SZÉPEK VAGYTOK MONDHATOM!!!

2009. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ja és te sem vagy egy iQ bajnok,kapásból 5 helyes írási hibát találtam a hozzászólásodba!:)
2009. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
helyesírási
2009. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!