Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért beszéli be magának...

Miért beszéli be magának mindenki a terhességet?

Figyelt kérdés
Ilyen tünet,olyan tünet,naponta teszt. Nem gondoljátok,hogy ettől a görcsösen akarástól nem jön össze a baba? Úgy őszintén!
2009. nov. 20. 00:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
csak az a baj kedves fölháborodott sorstársaim, hogy 8:27-esnek már nincs annyi vér a pucájában, hogy reagáljon arra amiket visszaírunk, mert ahhoz nincs mersze...fikázni azt persze tud...gondolom a munkahelyén is csak ahhoz ért, hogy bántson meg másokat, és hogy röhögjön rajtuk...nincs benne egy csepp jó érzés sem...kb. a tizenhat éves húgomnak több esze van...kíváncsi lennék melyik kórházban dolgozik, nem szeretnék ott egy szülész és nőgyógyász és az ő keze közé sem kerülni...isten mentsen meg tőle engem is és a majdani kisbabámat is.
2009. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy nem dolgozik kórházban!Lehet,hogy csak verni akarta a pi@@ját!Mert attól elájulunk hogy ő a drága doktorurakkal nézegeti a kérdéseket,és még ki tudja mit mutogat neki!Az ilyen nem való 1 kórházba csepp együtt érzése nincs!
2009. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Látom,ez a kérdés mindenkit mélyen érintett és felkavart. Nem akartam megbántani senkit és mint írtam,nem a rossz szándék vezérelt. Én mérem a hőmet,nem használok ovulációs tesztet,stb,nálunk talán ezen a feszített,stresszel teli munkatempón kellene változtatni.

Annyit azért én is őszintén remélek,hogy aki azt írta,hogy orvosok,ápolók,remélem nem így van. Amúgy is meg van a véleménye az embereknek az egészségügyről,nem kellene tovább égetniük önmagukat!

2009. nov. 22. 06:56
 34/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam,szóval nem mérem a hőmet,soha nem figyeltem.
2009. nov. 22. 06:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!