Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért beszéli be magának...

Miért beszéli be magának mindenki a terhességet?

Figyelt kérdés
Ilyen tünet,olyan tünet,naponta teszt. Nem gondoljátok,hogy ettől a görcsösen akarástól nem jön össze a baba? Úgy őszintén!
2009. nov. 20. 00:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom kívánni nektek fikázóknak ,próbálkozzatok egy életen át!

Mert amíg nem élitek át, soha nem fogjátok megérteni minket!

2009. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Fogjátok=fogtok!
2009. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Csak úgy halkan megjegyzem 1.5 éve nem jön össze a baba...:(
2009. nov. 20. 13:58
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

Annak,aki azt írta,hogy átmennek az orvosok a plasztikára a több pénz reményében annak üzenem,hogy a meddő nők a szülészek legjobban tejelő betegei!

Csak hogy tudjátok,így van,egy meddő nő bármire képes pénzt adni,hogy hőn áhított terhessége legyen!

Ha meg mégis így elítélitek az egészségügyet,akkor mi a frászkarikát ültök a meddőségi centrumokban,miért nem fogadjátok el a sorsotokat?Hmmm?

2009. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A k.rv. anyádnak mondd azt, hogy fogadja el a sorsát!!!
2009. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
8:27 és 14:29 merthogy gondolom egy és ugyanaz a két válaszoló!Egyáltalán nem voltam még meddőségi centrumban,remélem nem is leszek,ha így álltok hozzá!!!Ha mégis leszek,akkor biztosan nem hozzátok mennék!Remélem legalábbis,hogy nem a közelemben dolgozol!Attól függetlenül,hogy mit gondolunk a magyar egészségügyről,sajnos muszály ezzel beérnünk!Miért nem tesztek ellene,hogy ne ez legyen a vélemény?Vagy csak a pénz kell?A beteg levan sz.rva?Hát igen...
2009. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező...hmmm hát valahogy akkor jobban megértőnek kellene lenned.Nem?
2009. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

csatlakozom a k.va anyázóhoz.

14.26-os hozzászólónk egy penetra nagy g.ci.

mehet a nátrium-teopental, bromid és kálium-klorid vénásan neki.

2009. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
illetve 14.29-es
2009. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

kedves kérdező...akkor csak én is azt tudom mondani, hogy nem értem a hozzáállásodat...lehet, hogy te is így vagy, hogy a görcsösen akarástól nem jön össze, és bebeszéled magadnak a tüneteket?, mert nem hiszem el, hogy másfél év próbálkozás után te nem csinálod ugyanazt, mint ezer meg ezer sorstársad, (hőmérőzöl, figyeled a jeleket, várod, hogy ne jöjjön meg és még sorolhatnám)...


én nagyon sajnálom, hogy te is ebben a cipőben vagy és kívánom, hogy minél előbb legyen egy kisbabád, drukkolok.


csak ezt a negatív hozzáállást nem tudom megérteni, ez nekem magas...



azt pedig, hogy a 8:27-es miért adja elő, hogy hú meg ha azt végképp nem értem...szánalomra méltó

2009. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!