Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem? 24....

Mikor van peteérésem? 24. napon vagyok,12 napja tesztelek, de sosem volt erősebb a teszt csík. Halvány mindíg. A ciklusom elég rendszertelen,8 hónapja hagytam abba a f. gátlót, azóta 30-38 napos. Nyák-hő még nem teszteltem. Gondoltam elég az ovteszt.

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ciklusod hosszából levonsz 14 napot kb akkor lehet peteérésed. A legjobb ha délután tesztelsz és előtte kb 2 órával kevés folyadékot iszol. /Bár ebben a nagy melegben nem tudom hogyan oldod meg/Vérvételen még nem voltál, hogy megnézzék a hormonjaid jól müködnek-e?
2008. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi-szépen!Elvileg mindent úgy csináltam(kevés folyadék..), igaz 1 nap kimaradt a tesztelésből. Hormonvizsgálaton nem voltam, most terveztük hogy nekiállunk babát csinálni, és kiváncsi voltam hogy hogy van ez a p.érés dolog nálam. Hát nem tudom... lehet kéne vérvétel??
2008. júl. 11. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését elküldött az orvosom UH-ra, hogy megnézzék van-e peteérésem. Ez is lehetne egy megoldás. Nekem a gyógyszer abbahagyása után 1 évre sikerült teherbe esnem. Persze ez nem törvényszerű.
2008. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!