Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több korai vetélés után...

Több korai vetélés után cisztát találtak nálam, - lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Van ilyen tapasztalata valakinek, mert nekem még sose volt cisztám? Mire számíthatok?
2009. nov. 21. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet összefüggés. Egy terhesség megtartásához nagyon sok hormonnak komplexen kell együttműködnie. Ha nincs meg ez az együttműködés, annak oka meg következménye is lehet a ciszta.
2009. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval, ha meg tudok szabadulni tőle, babázhatok is?
2009. nov. 21. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen. A babásodás fő kellékei a jó hormonháztartás, meg az egészséges méh. Ha beállítják a hormonháztartást nem lesz ciszta. Közben gondolkodom, hogy én a petefészek cisztára gondoltam elsősorban, ugye arra értetted?
2009. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, petefészek-ciszta. Nem fogalmaztam egyértelműen. És nagyon köszönöm a segítséged!:)
2009. nov. 21. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
szívesen.) jó babásodást kívánok neked, remélem minden rendben alakul majd !!!
2009. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp teljes kivizsgálást kérj és menj el egy endokrinológushoz is. NEkem két vetélés után találtak cisztákat mindkét petefészkemen, kiderült az inzulinrezisztenciám - ezek együtt pedig megadták a végső diagnózist, a PCO-t. Járj utána mindenképp! Sok szerencsét!
2009. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak egy van, az egyik oldalon.
2009. nov. 21. 18:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Az inzulinrezisztenciának volt valami jellegzetes tünete?
2009. nov. 21. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az inzulinrezisztencia nálam az állandó (főleg szénhidrát utáni) heves éhségérzetben, néha szédülésben, remegésben mutatkozott, de mivel elég stresszes, hajtós életet élek, rendszertelenül ettem és sokat dolgozom, ezért gondoltam ez az oka és elsiklottam felette. Ajánlom a pco-szindroma.hu oldalt, ahol minden kérdésedre megtalálod a választ, és szorítok, hogy ne ez legyen a gond! Ha mégis, e-mailben bármikor megtalálsz, ha beszélgetni szeretnél! sok szerencsét!
2009. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nem ez van. Éhgyomri vércukrom 4,7, terheléses 5,2.
2009. nov. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!