Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy csak nyomásra...

Van olyan hogy csak nyomásra érzékeny a mell, és mégis van baba?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem az összefüggést a két tagmondat között? (Nekem egyáltalán nem érzékeny a mellem, pedig 20 hetes terhes vagyok.)
2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valami egyértelmű a kérdésed.Gondolom arra gondolsz,hogyha érzékeny a melled attól lehetsz-e még terhes.Hát ehhez nem sok köze van.A menstruációt kell jobban figyelni.Ha terhes vagy elmarad és émelyegsz meg ilyenek.A melled sok minden miatt lehet érzékeny...
2013. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érti, hogy szeretnének babát, és nem érzi magán a tüneteket (szerintem) :)

Szerintem nem mindenki észleli magán, és nincs kizárva, hogy baba van, bár nekem nagyon erős tüneteim voltak, míg pl. a barátnőmnek semmi. Drukk!

2013. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, szeretnénk babát!

Úgy értettem, hogy nekem nincs az a majd leszakad a mellem érzés, amit itt sokan említenek, hanem annyi, hogy meg van nagyobbodva (mint mensi előtt máskor), és ha megnyomom, akkor fáj kicsit, főleg oldalt.

Persze, tudom, hogy ez lehet a közelgő mensitől is, csak valami reménysugárba akartam kapaszkodni.

De sajna mensis görcseim vannak, ami nem túl jó :(

Ma vagyok a 28. napomon, ált 28-31 napra jön a mensim.

2013. nov. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!