Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapja szültem,8. héten...

3 honapja szültem,8. héten jött meg a havim, előtte voltam a 6 hetesen, minden rendben volt de UH nem volt. Előtte voltunk eggyütt a párommal és mostanába produkálom az enyhe terhességi tüneteket. Létezhet?

Figyelt kérdés
minden rendben megjött a fogamzásgátló szüntetébe előtte és az alatt sem védekeztünk a párommal. 6.héten voltunk eggyüt doki előtt a párommal, nem védekeztünk, és azután sem, de megjött a tabi szünetben, most volt hóközi pecsételő vérzés.. az egyik barátnőm mondta hogy lehet hogy "beágyazódási " vérzés.. paff neki, mondom kizárt, ráadásul olyan "bélmozgásom " van .. ( tudom hogy ha baba lenne nem érezhetném még most ) de egyszerűen ott motoszkál.. lehet hogy csak paranoiás vagyok ;) remélem igen, vegyek tesztet vagy menjek inkéb dokihoz hóvagy ezek alapján hagyjam a fenébe ? :)

2013. nov. 30. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszt, doki felesleges.
2013. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Hogy ne rágódj tovább, mert nem tesz jót, menj el amint tudsz vagy küld el a párod tesztért. Nálam volt olyan idegbaj régen, hogy simán elmentem éjjel az ügyeletes gyógyszertárba, mert annyira ideg voltam, de szerencsére akkor nem voltam terhes. Szóval ne halogasd, mert az nem fog segíteni.
2013. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
veszek holnap .. mindenképpen..jobb tudni, bár kiakadok ha megint terhes vagyok, de szerintem nem , az elsőnél rosszul voltam minden pillanatban.. hánytam meg mindek.. most 2x hánytam 2 hét alatt.. de ráfogtam hogy rosszat ettem. veszek tesztet az a biztos. al első babát a jóöreg " megszakitásos" modszerrel hoztuk össze, szeretnék még szülni csal későb , sokkal később.20 éves vagyok és a kistesót tervezni szeretnénk majd , nem máshogy :)
2013. nov. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!