Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztnél tapasztalt...

Gabriel tesztnél tapasztalt valaki hasonlót? Létezhet, hogy nem jó helyen van a csík?

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztam ilyennel. Olyan, mintha fordítva tették volna bele a kazettába. Ha elfordítom a tetejét (pont a másik irányba, akkor mintha pont jó helyre kerülne a második halvány vonal. Létezhet, hogy nem jól tették bele? Tudom ismételni kell, fogok is, csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló valakinek? A vaku miatt elég halványan látszik, élőben erősebb, remélem látjátok.

[link]

[link]


2013. dec. 2. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az csak a festéklerakódás valószínűleg. Én már láttam ilyet,de nem gabrielnél. Azért még lehet pozi, de ez negatív sajnos. Drukkolok neked, 2 nap múlva ismételd meg! :)
2013. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is negatívnak látom.

HÁnyadik napon vagy? Már túl a vérzés időpontján?

2013. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez a 16.-ik nap együttlét után. Ilyenkor már látszódnia kellene nem?
2013. dec. 2. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nem ártana, de ha minden a leglassabb ütemben ment, akkor még van két nap. Holnap után tesztelj, és ha az is negatív, akkor nem valószínű, hogy van baba.

Illetve abból az aktusból nincs, mert hát azt még követhette másik is, nem?

Ciklusod hányadik napján volt az együttlét?

2013. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pontosan két hete kellett volna megjönnie, kicsit meg is jött, volt pár órás vérzésem. Fura volt, mert sosem volt ilyen. Pénteken voltam orvosnál, tehát 4 napja. Megvastagodott méhnyálkahártyát, benne felritkulást, és abban egy közel 2mm-es folyadéktartalmú képletet látott. Azt mondta nagy valószínűséggel terhes vagyok, és ez petezsák. Lett egy-két halvány csíkos tesztem csütörtök óta, de egyik sem egyértelmű, lehet csak száradási csíkok. Egyébként fájnak a melleim, és a hasam alja estére bekeményedik. Nagyon félek és izgulok mi lesz, szeretnénk babát.
2013. dec. 2. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ezt halvány pozinak látom, viszont ha 4 napja voltál dokinál és látott amit látott akkor már erősebbnek kéne lennie. Csinálj holnap reggel még egy másfajta tesztet, és ismételd kétnaponta, erősödnie kell. Halkan azért gratulálok:)
2013. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Betettem a lámpa alá, talán így jobban látszik mire is gondoltam.

Vaku nélkül:

[link]

Vakuval:

[link]

2013. dec. 2. 23:05
 8/13 A kérdező kommentje:

Az előbb a régit másoltam megint, ez lenne:

[link]

Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 2. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Valamit én is látok, viszont ha doki már napokkal ezelőtt felritkulást látott,akkor olyan erősnek kellene lennie,hogy leugorjon a tesztről a csík!

Vérvételre nem küldött el?

2013. dec. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem küldött el vérvételre, mennem kell majd hozzá vissza. Volt egy éve egy műtéttel befejezett terhességem, méhen kívüli volt. Egy hetes késésnél is csak halvány csíkom volt, közben meg vérből magas értéket mutattak ki. Nem tudom, lehet sokat iszom. Már mindennel próbáltam magam megnyugtatni.
2013. dec. 3. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!