Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal, és most szörnyű helyzetben vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van nekem egy barátom 2 éve.Nagyon szeretem és boldog voltam vele.Ő 19 én 18 éves vagyok.Neki van egy ismerőse 30 éves házas nő.Tegnap pasinak adta ki magát bejelentkezett az msn-emre hogy őt Sándornak hívják.Én nem tudtam hogy ő az.És elkezdett irogatni nekem hogy ő szeretne megismerkedni velem meg stb.Én mondtam neki hogy van barátom és szeretem és soha nem hagynám el.És olyanokat mondott hogy akkor hagyjam ott vagy ha nem akkor megveri a barátomat.Másnap reggel beszéltem a barátommal telefonon azt mondta hogy az a nő felhívta és olyanokat mondott neki hogy én állítólag megcsalom meghogy nem vagyok hűséges meg ne bizzon bennem meg stb. és ez a legszörnyűbb az egészben hogyx a barátom hitt neki ma kijelentette még a reggel hogy nem akar engem látni meghogy felejtsem el.Annyira rosszul esett mert nagyon szeretem :\'( egész nap sírtam még a suliban is.Tegnap óta egy falatot nem ettem.Csomószor hivogattam a barátomat mondtam neki hogy én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni meg bocsáson meg.Azt mondta még szeret meghogy hajnalban ő is sírt de már nem tud bízni bennem :\'\'(

Annak a nőnek írtam neki levelet megmondtam neki a véleményem! De nemtudom hogy hozhatnám helyre a dolkgokat.Ha az a nő nem lett volna akkor az egész nem történt volna meg és a barátom engem okol hogy az egész miattam van.Nemtudom mit csináljak? Adjatok tacsánot vagy valami ötletet.De ne azzal jöjjetek hogy üljünk le és beszéljük meg mert én próbáltam beszélni vele de semmire nem jutottam.odáig eljutottam már hogy szóbaálljon velem de nemtudom hogy hogyan szerezhetném vissza a bizalmát :\'(


2009. febr. 6. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs naplózott beszélgetés?mert akkor megmutathatnád a barátodnak,hogy mi volt és az egyértelmű bizonyíték!
2009. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs elmentve a beszélgetés?mert megmutathatnád neki.de miért kever az a csaj?ha más nincs,keverj be te is neki.....(de csak ha tuti ő volt az)
2009. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ez baromi vicces! A barátod nem bízik benned! Adtál már korában rá valami okot,hogy ezt tegye?? Az én barátom,ha ilyen helyzetbe keverednénk rohanna hozzám és nem hinne annak a nőnek! Ez mind csak bizalom kérdése! Nem értem miért te szenvedjél egy hazugság miatt!???
2009. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy az egyben ugyan ez fordult elő velem, csak én fiú vagyok...ez tudod milyen helyzet? Hát ilyen. Akár mennyire hihetetlen, ez előfordul. Amikor velem történt ez, fel se fogtam. Igazából most se fogtam még fel teljesen de már letojom. Ami nem öl meg az megerősít. Elemezd a helyzetet: ilyen is megtörténhet az életben, és valszeg nem ez lesz az utolsó pofonod tőle. Lépj túl. Mást nem tudsz tenni.


Ha egy idegen ember véleményére többet ad mint a téidre, akkor ez egy szutyok ember, és csoda, hogy eddig nem történt ilyen. Mellényúltál ezzel a kapcsolattal. Próbáld megérteni amit írtam.

2009. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd beken egy ideig es majd o fog jelentkezni, hidd el nekem, en is ilyesmi helyzetben voltam, majd fog o meg menni hozzad h beszeljetek meg. Nyugi
2009. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az a nő volt.Sajnos nincs elmentve a beszélgetés :(
2009. febr. 6. 18:39
 7/17 A kérdező kommentje:
de nem tudom elfelejteni mert szeretem nem akarom elveszíteni :(
2009. febr. 6. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Buta egy srác!
2009. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
mien érett nő lehet.....egyébként sztem elrontottad ott hog bocsánatot kértél....nincs miért....ezzel talán elbizonytalanítottad a srácot...
2009. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ha nem kértem volna bocsánatot szóba se állt volna velem.
2009. febr. 6. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!