Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal több mint 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több mint 1 éve együtt vagyok.Voltak kisebb-nagyobb vitáink.Volt hogy én kezdtem a féltékenységet volt amikor ő.Én már leálltam a féltékenykedéssel de a barátom nagyon tulzásba vitte a dolgokat.Szörnyű helyzetben vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyanokat állít rólam hogy van másvalakim.Pedig nincs.Kérte hogy mondjam meg a teljes igazságot de én mindent elmondtam soha nem csaptam be és nemis hazudtam neki.Mégis azt állítja rólam hogy hazudok.Ha kiteszem a lábam lakásból akkor az a baj,ha kimegyek a konyhába egy pohár vízért akkor az a baj,az is baj ha fentvagyok a gépen meg az is ha álmos vagyok.5 percenként hivogat hogy mit csinálok meg stb.Már ugy érzem magam mellette mint egy élettelen bábu.Próbáltam begbeszélni vele hogy ezzel álljon le mert ez rámegy a kapcsolatunkra.Erre ő azt mondogatja hogy jó befejezi.Alig 5 percre rá megint kezdi a vitázást.Amikor meg nemhagyom magam akkor meg még ő van megsértődve.Már egy barátjával is beszéltem hogy próbálja meg valahogy észhez téríteni mert ez így nemjó de őrá se hallgatott.Sajnos a szülei már nem élnek hogy megbeszéljem velük hogy valahogy észhez térítsék.Már mindennek próbálkoztam.Én nagyon szeretem nem akarom elveszíteni állítólag ő is szeret de nem bírom már ezt a lelki zsarolást.A csütörtökön is annyira el voltam keseredve hogy hozzányúltam a gyógyszerekhez és majdnem kórházban kötöttem ki.Már nemtudom mit tegyek!? :\'(
2008. nov. 23. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen mondom, hogy nem érdemel meg ez a pasi és hagyd ott, de sajnos tapasztalatból tudom, hogy milyen ha valakit szeretsz és mindenre képes vagy érte, csak hogy neki jó legyen. Próbálj meg beszélgetni vele, mondjuk egy kellemes vacsoránál, hogy neked ez így nem megy. Ha eléggé szeret fejezze be a féltékenykedést. És eszedbe se jusson, hogy eldobos az életed. Az én barátom még rosszab. Már 6 éve kavargatuk (19 vagyok,ő 27), de ebben az évben lett valami komolyabb. Tegnap nélkülem ment el bulizni, én meg kimentem utánna, és az este hajnali szeretkezéssel ért véget, pedig megérdemelte volna, hogy kidobajam. ,,se veled, se nélküled"-be vagyunk. Ja és már én is azon gondolkoztam, hogy felvágom az ereimet, ha így megy tovább, de mindig arra gondolok, hogy jobb lesz kettőnk között. Nem tudom otthagyni, annyira szeretem.
2008. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz énsem tudom otthagyni.Pedig már nembirom ezt a helyzetet :(
2008. nov. 23. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne folytassátok, ez a te érdeked és a leendő gyerekeidé is, idegileg tönkremész, és ha lennének gyerekeitek (majd), őket is tönkretenné. Ne juss el odáig. Sajnos tapasztalatból mondom (gyerek szemszögéből), anyukám egy ilyen kapcsolatban már teljesen kimerült, és a határán van, hogy megutálta a férfiakat (még nem teljesen, de nagyon necces).
2008. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,tapasztalatbol mondom ha mi hamarabb nem térited észhez a barátod ez a helyzet csak rosszabbodni fog kettőtök között! Hagyd ott és majd rádöbban hogy nincs értelme ezt csinálni veled,mert igy te fogsz kikészülni a baromságai miatt. Ha szeret akkor ugy is békülni akar és változtat a dolgain.
2008. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legelőször a bizalmat kell helyreállitani... valahogyan segits neki, hogy bizzon benned, valami alapja mindig van, nem megcsalás, de lehet csak elhanyagolva érzi magát, nálunk is ez volt a helyzet... folyton féltékenykedtem... kutatkodtam, nem birtam magammal.. tudtam, h nem lenne szabad... de volt pár apróság, ami tönkretette az önbizalmamat, de elbeszélgettünk a dolgoról, most sokkal jobb, meg lehet az is segitett,h azózta többet szeretkezünk, egy próbát megér.
2008. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező,

Az első válaszoló vagyok. Hogyan alakúlt az elmúlt 3 hónap a sráccal? Nekem még mindig meg van a pasi és mikor hogy vagyunk, hol jól, hol nem olyan jól.

2009. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!