Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megyek dokihoz, kérhetem a...

Ma megyek dokihoz, kérhetem a petevezeték átfúvatását? 2 éve nem sikerül a baba és fáj a hasam a petevezetékeim körül, nem tudok sokáig ülni sem a fájdalomtól.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tudom mondani, hogy ezt nem kérned kellene hanem a mindenféle kivizsgálás (hormontól a kórokozókig, sperma és párodnál szintén hormon vizsgálat) után ha minden negatív ez a következő lépés egy jó orvosnál, bár az én orvosom rögtön laporszkópiát javasolt, mivel ha talál valamit rögtön meg is oldja.

2009. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy van-e magándokid.De érdemes lenne keresned. Nekünk egy éve nem jön a baba. És most volt átjárhatóságim. Előtte volt hormonvizsgálat 3. és 21. napon. A férjemnek spermavizsgálata. Nekem még terheléses cukor és inzulin rezisztencia is volt. Ezeket mind a doki kérte, kiderült,hogy sárgatest elégtelenségem van arra kaptam gyógyszert. Az átjárhatósági meg azért volt fontos,hogy lássák,hogy nincs elzáródás. Bocsi,hogy így belementem,csak akartam,hogy lásd,hogy nekem milyen vizsgálatokat kértek. Valamint ha több mint egy éve nem jön a baba, akkor (szerintem) ezek alap vizsgálatok.
2009. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is fáj az átfújás? Nekem is az a következő, de én alatatásban szeretném


Májusban volt missed abom, azóta sem sikerül a pici. DE engem is küldtem mindenfélére: vércukor, inzulin, immunológiai kivizsgálás, endokrin, MRI (prolaktinom magas). Most clostylbegitet szedek. Ez a 3. hónap, ha nem sikerül, akkor jön az átfújás és a spermavizsgálat

2009. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13:13-as vagyok. Az átjárhatósági nagyon nem kellemes,de kibírható. Én ébren voltam és viszonylag hamar megvolt, olyan 15 perc. A végére görcsöltem és úgy éreztem,hogy hányni fogok,de szerencsére nem. 10 perc után jobban lettem. Én azt mondom,hogy ha valaki babát akar,akkor simán ki lehet bírni. EZ a fájdalom sehol sincs a szülési fájdalmakhoz képest.
2009. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Budai Meddőségi Centrumba (BMC) járunk.

A nőgyógyász elvégeztetett egy vérvételes hormonvizsgálatot, csinált 2 Closti hónapot, majd közölte, hogy az ő szintjén ennél többet nem tehet. Ez után jöttünk ide, ahol mindkettőnknél elvégezték a normális kivizsgálást.

[link]

[link]

Ebbe beletartozott a petevezeték átjárhatósági vizsgálata is:

[link]

A BMC-be nőgyógyászati beutalóval lehet jelentkezni, itt TB támogatással, ingyenesen elvégzik a szükséges vizsgálatokat.

2009. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!