Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek? Kezd osszeomlani...

Segitenétek? Kezd osszeomlani a lelkem. Van ertelme bizakodni?

Figyelt kérdés

Hosszu varakozas utan azt hittem eljott az en honapom. Honapok ota nem nezek ovut, nincs homero, semmi hokuszpokusz....


mensi elott 3 nappal verezgetni szoktam picit, es utana jon meg rendesen. Tegnap kellett volna megjonnie igazan, de se a verezgetes, se a rendes nem jott. Ma pisiles uran delelott lattam egy kus foltot a wc papiron. Csak megviccelt a testem es megint megjon? Hetvegen nagyon feszult a hasam, de nem gorcsolt ahogy szokott. Ezert kezdtem remenykedni, hogy sikerult. Tesztelni holnap akarok.


A vercsepp es a nem megszojott tunetek ellenere lehetek terhes, vagy csak szivat es kesik?


Mar sirtam egyet ma, de inkabb probalok megnyugodni.


2013. dec. 16. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A januar sem sikerult ugy nez ki. Progeszteron szintet augusztusban neztek. 3. es 21. napi vervetelen voltam, tokeletes volt minden... Baba megsem jon.
2014. jan. 15. 18:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Tudom, borzasztóan nehéz nem foglalkozni a dologgal...:( De több ismerősöm is van, aki miután feladta, egy ciklus múlva jött a babó. Lehet, azért "játszik2 így a sors veled, mert edzett vagy. Egy gyenge, törékeny jellemű ember kevesebb nehéz terhet visel.

Fel a fejjel!!!

2014. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!