Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S.! Számomra nagyon...

S. O. S.! Számomra nagyon fontos! Mit tudok tenni? Dokihoz menjek? Milyen gyógyszert szedjek? (vény nélkül kapható) Van esélyem teherbe esni? A többi lent!

Figyelt kérdés

Párommal jó pár hónapja próbálkozunk de eddig sikertelenül. :(

Sajnos a menszim nem rendszeres és így nem tudom h mikorra várjam és a pé sem tudom kiszámolni. :(

Ugyan is volt olyan h 2 hétig, 1 hónapig is tartott.

aug.1-7ig utána megint aug.14-16án volt menszi.

25 napra szept.11-14ig

24 napra megjött okt.9-13ig

22 napra nov.5-7ig

30 napra dec.8-9.


Nagyon nem tudom h mit tehetek!


Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. dec. 19. 08:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szia! Első körben menj a nőgyógyászhoz, ő majd mérlegeli, hogy gyógyszert adjon vagy kivizsgálásra küldjön.


Nekünk rendszeres menstruáció mellett nem sikerült eddig a baba, de minden hónap új remény. Novemberben kezdtük a meddőségi kivizsgálást, úgyhogy remélem hamarosan kiderül, hogy esetleg bármilyen szervi oka van e annak, hogy eddig nem siekrült.

2013. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 FKKTorp ***** válasza:
Én is mindenképp azt javasolnám, hogy menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.
2013. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

drukkolok h minden rendben találjanak. :)


Olvastam vhol h vki Premenst szedett és össze jött a baba.

A nőgyógyászom nem foglalkozik ilyennel. Keresnem kell egy másikat! :(

2013. dec. 19. 08:49
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlo volt a mensim. En elmentem a dokihoz, azt mondta, nincs peteeresem. Egy honapig, hetente jartam ultrahangra. Egyszer azt mondta, hogy ha ezek utan sem lesz, ad erlelot. Visszamentem hozza arra a bizonyos utolso vizsgalatra, es csodak csodajara, mit talalt? Egy embriot. Mindezt 7 honap probalkozas utan hoztuk ossze. Fogalmam sem volt, mikor fogant, nem tudtam mikor volt p.e. A doki az utolso mensitol szamolt, a meretei szerint ugy 2 hettel kisebb volt, fogalmam sem volt, mikor szuletik meg. Nov.27-re voltam kiirva, a meretek alapjan dec.15-t mondtak, a lanyom nov.17-en bujt ki, 2300 grammal, 49 cm-el.

Ti miota probalkoztok???

2013. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Fél éve próbálkozunk. Igaz másoknak nem hosszú idő de számomra az :( :(

Gondolkodtam már hogy szedek méhpempőt, de várok januárig hát ha még is jön a babóca. :) :(

2013. dec. 19. 09:15
 6/34 anonim ***** válasza:

szedjél e vitamint! nekem nem akart meg maradni a terhességem (7 spontán vet.) és a doki monta szedjek e vitmint nem tudom hogy attol vagy sem de de most egészséges kismama vagyok!

sok sikert!

2013. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

párom is ezt mondta hogy e vitamint kellene szedni. nem igazán tetszik neki h méhpempőt szeretnék venni.

Vény nélkül kapható az e vitamin?

2013. dec. 19. 09:38
 8/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, nem is túl drága olyan 500 forintba került egy doboz (van nagyobb és ksiebb ksiezrelés is), ez nekem egy hónapra elég volt.

2013. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 19. 10:32
 10/34 anonim ***** válasza:

de végül is akkor kb. mindig meg jön, csak kiszámíthatlanul? Hőmérőzni próbáltál, ugye?

Nekem hol 40 napra jött meg, hol 30, hol meg kimaradt. aztán elkezdtem hőmérőzni és 3. hónapra összejött a baba.

2013. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!