Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek másik dokihoz? Csinálja...

Menjek másik dokihoz? Csináljak terhességi tesztet? KÉRLEK VÁLASZOLJATOK FONTOS NEKEM!

Figyelt kérdés

Szombaton reggel csinaltam teszt és halvány pozitiv lett de másnap hajnalba arra ébredtem fel h görcsölök és erősen kezdtem vérezni.

Ma elmentem a dokihoz elmeséltem neki ezt a dolgot meg sem vizsgált és azt mondta h nem vagyok terhes. Jah és a vérzésem ma délelőtt elmúlt. :( :O

25/Elkeseredett lány


2013. dec. 9. 17:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Én addig mennék, míg ki nem derül, h mi történt.
2013. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenféleképpen menj el másik orvoshoz és mond el neki is, hogy mi volt.Azért előtte a biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet. Remélem minden rendben van/lesz!

2013. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta fölösleges teszt :(

Mindenképp megyek másik dokihoz az tuti. Holnap megyek is. Remélem h sikerül elintézni!

Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 9. 17:45
 4/44 anonim ***** válasza:
Írd majd meg.
2013. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Nitókrisz ***** válasza:
Szerintem is menj masik orvoshoz, akar mehen kivuli terhesseg is lehet, jobb a vegere jarni
2013. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Én is másik dokihoz mennék. Lehetett vetélés, de akár méhenkívüli terhesség is. Én egy hétig véreztem a kislányommal, igaz nem volt erős, csak nagyon kevéske.
2013. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Én nagyon erősen véreztem. ma már el is múlt.

Holnap este megírom hogy mi volt a dokinál. de teljes kivizsgálást fogok kérni. Még akkor is ha nincs semmi bajom. Komoly szándékaim vannak, hogy babát szeretnék.

Tudom , hogy nem hallucináltam mikor megláttam a teszt eredményét hisz a párom is látta.

2013. dec. 9. 20:00
 8/44 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.Mensi előtti nap pozitív teszt,amit az én párom is látott.Majd másnap erős vérzésem lett,mondjuk belőlem 4napig ömlött a vér,mikor wc-re mentem csepegett belőlem,+rengeteg nyálkahártya darabbal.4.nap párom vitt orvoshoz.A doki szó szerint mérges volt rám,majd nagy nehezen megvizsgált,mire dacosan közölte velem hogy áhh,ez rendes menzesz,semmi több. -.-
2013. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Velem sose volt ilyen. Most nyomom az ágyat mert olyan nyomast erzek h belehalok. DE nalam elmult akkor miert faj ennyire a hasam alja jobb oldalt? Nm akarok rosszra gondolni. De alig varom h holnap legyen. Holnap melo es csak egy orajor tudok menni dokihoz. Remelem h csak megfazas de az se legyen.
2013. dec. 9. 20:50
 10/44 anonim ***** válasza:
Hát ha most is rosszul vagy, én a helyedben elmennék az ügyeletre. Nem érdekelne, h ott mit gondolnak.
2013. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!