Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, tényleg annyira...

Lányok, tényleg annyira megbízhatatlan a Medi Lab teszt? Vkinek volt baba halvány + val?

Figyelt kérdés
Én holnap-holnaputaánra nem várom,és halvány 2 csíkos.Ne nagyon reménykedjek?Gabriellel is teszteltem de az -.
2009. nov. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól mutatta a +-ot. Ilyen korán persze, hogy halvány. A Gabriel is azt hiszem a nemvárt napján, vagy utána használható jól.
2009. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hallványat mutatott de másnap vettem egy másikat és azon egyértelmű volt.
2009. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Engem 3x vert át pozitívval, azóta kiderült hogy még peteérésem sincs, így nem is lehet egyenlőre babám! Csinálj másik tesztet szerintem! Drukkolok hogy baba legyen!
2009. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én amikor nem volta babás nekem soha ne mutatott halvány pozit,pedig volt egy időszakom amikor csak ezzel teszteltem.amikor pedig babás voltam akkor pozi volt.
2009. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is átvert 2-szer halvány pozitívval, de amikor tényleg terhes voltam akkor az elmaradt mensi 2. napján jó erős vastag csík volt.
2009. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!