Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt...

FKKTorp kérdése:

0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt már valakinek ilyen? Beágyazódás lehet? Vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Furcsa volt a vérzésem ebben a ciklusban. December 6-tól megvolt 5napig, aztán egy nap szünet, és elöntött a vér (dec.12.), de csak aznap volt erős, másnap már gyenge, és azóta semmi. Ha dec. 6-tól számolom akkor holnapra nem várom, ha dec. 12-től, akkor jan. 10-re nem várom.

Viszont 6 nappal ezelőtt (dec.26-27) volt peteérésem, az ovu teszt és a hőm szerint is. Lehet ebből még valami? Vagy már esélyesebb a vérzés?



2014. jan. 2. 10:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hát úgy látom nem kapjuk mi meg olyan könnyen ezeket a babákat:)Ma voltam a saját orvosomnál.A lényeg ugyanaz,hogy ott van a haematoma a petezsák mellett.Én is kaptam utrogestant,hogy azért az megtartsa a terhességet.Nekem arra kell vigyázzni,hogy ne vérezzek.Azt mondta ha szerencsém van,2-3hét alatt felszívódik.2hét múlva kell visszamennem.Én (saját számításaim szerint) 5+1napos vagyok,petezsákot már hétfőn is láttak a kórházban,ma már volt szikhólyag és 2mm-es embrió.Remélem 2hét múlva már lesz szívhang is,az a csúnyaság meg elmúlik.Ez miatt szerintem ne aggódj,hogy még nem látott embriót,ha 1nappal később nézte volna meg,már lehet hogy látott volna.A másik meg az,hogy nálad nem is lehet pontosra venni a menstruációt,szóval lehet hogy az se biztos,hogy annyi idős vagy,mint amennyinek gondolnak.Még azt is megsúgom:),hogy mikor a kisfiammal voltam terhes,korán mentem orvoshoz.Nagyon rossz orvoshoz mentem,összevissza beszélt.Akkor még nekem sem látott semmit a petezsákban,és el is könyvelte,hogy menjek haza lefeküdni,úgyis elvetélek,mert ebből nem lesz semmi.És láss csodát,van egy 16hónapos rosszcsont Palkóm (vagyis Robim):)Ja,és én is barnáztam a terhességem elején.Doki semmit nem talált,még orvosságot sem kaptam rá.Majd írj hogy mi volt pénteken.Drukkolok mind kettőnknek!Szia
2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Szia! Hát ez szörnyű. :-( Próbálok pozitívan hozzá állni de soha nem gondoltam volna hogy ilyesmi fog történni. Sima, egyszerű baba várásra gondoltam. Remélem még ez lesz belőle. Nagyon várom a pénteket és remélem hogy minden rendben lesz. Majd írok, addig pedig pihenek.
2014. jan. 22. 19:52
 23/30 A kérdező kommentje:
Tegnap délután óta nem volt semmi, kezdtem bizakodni.... Ma reggelre átváltott pirosra. :( Délután doki.... Nem tudom mit higgyek, miben bízhatok.... :(
2014. jan. 24. 07:51
 24/30 A kérdező kommentje:
Szépen nő, és volt szívhang. :)
2014. jan. 24. 18:44
 25/30 anonim ***** válasza:
Jaj de jó:)És mit mondott a vérzésre,miért van (vagy volt)?
2014. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Arra csak annyit mondott hogy ez fenyegető vételést jelez. Kérdeztem hogy de honnan jön? Mennyire baj? De csak annyit mondott hogy a barna is vér és hogy pihenni kell, de szépen nő.
2014. jan. 24. 20:40
 27/30 anonim ***** válasza:
Szia.Hogy vagytok?Én 2hét múlva megyek a 12hetes vizsgálatra.Kicsit félek,mert már rég voltam orvosnál,és azt beszéltük meg az orvosommal,hogy az eredmények után megyek vissza.Remélem minden rendben lesz,és nálatok is:)Szia
2014. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy minden oké! Én megvagyok! Már nagyon várom a március 11-t, akkor megyek a 12. heti UH-ra. :) A hányinger sajnos nem került el, és kedden hánytam is egyszer, de remélem ennyivel le is tudtuk. :) Amúgy pont ma voltam dokinál, igaz csak receptért, mert még szedjem kell a hormont. De jövő héten úgy néz ki megyek vissza dolgozni.
2014. febr. 28. 21:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Én meg március 13.-án megyek:)Hát a rosszullétek engem is kínoznak.Nekem pár hete nagyon dúrva egésznapos rosszulléteim voltak,hányással kombinálva.Nagyon le is gyöngültem.Aztán vettem homeopátiás golyókat,és nemtudom hogy azok hatására-e,de sokkal jobban vagyok.Már csak reggelente vagyok rosszul,de akkor délig:)Ez legyen a legkevesebb,amúgy más tünetem nincs.Utrogestant még nekem is kell használnom,csak hüvelykúp formájában.Nagyon útálom,napi 2x kellene,de én csak 1x használom.Igazából nem is értem,hogy miért van rá szükség.Na mindegy,2hét,és túl leszünk a bűvös 12.héten:)Majd jelentkezz,hogy mi volt a vizsgálaton.Szia
2014. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Így van! Mindjárt megvan a 12 hét. Nekem azt mondta a doki hogy a 11-ei találkozókor beszéljünk meg hogy hogy kell majd leépíteni a gyógyszert, mert csak úgy nem lehet abbahagyni.
2014. márc. 1. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!