Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt...

FKKTorp kérdése:

0,3-s hőesés 6. dpo-n. Volt már valakinek ilyen? Beágyazódás lehet? Vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Furcsa volt a vérzésem ebben a ciklusban. December 6-tól megvolt 5napig, aztán egy nap szünet, és elöntött a vér (dec.12.), de csak aznap volt erős, másnap már gyenge, és azóta semmi. Ha dec. 6-tól számolom akkor holnapra nem várom, ha dec. 12-től, akkor jan. 10-re nem várom.

Viszont 6 nappal ezelőtt (dec.26-27) volt peteérésem, az ovu teszt és a hőm szerint is. Lehet ebből még valami? Vagy már esélyesebb a vérzés?



2014. jan. 2. 10:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(De ne csüggedj,ha ez volt az első komoly próbálkozásotok,akár legközelebb már sikerülhet is.De legyen ez a hónap üröm az örömben,a láz egyébként is nagyon ártalmas a magzatra.lehet hogy ennek így kellett történnie.Szerintem én se nézek nagy örömök elé jövőhét végén,sehova nem mozdul a hőm.Bár állítólag az nem mérvadó.Azért még 1hétig reménykedek:)Kívánom hogy minél hamarabb összejöjjön az a babóca:)Szia
2014. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Biztos igazad van. Aggódtam is a betegség miatt. Remélem majd most összejön.

Majd írj hogy nálad mi újság. Szia!

2014. jan. 4. 09:58
 13/30 anonim ***** válasza:
Szia.Láttam egy másik beszélgetésedet is,és hogy babát vársz.Gratulálok neked!Képzeld,én is terhes vagyok:)Te hogy vagy?Vannak már tüneteid?Nekem nemigazán,2 napja reggelente egy fél percig émelygés,meg néha ég a gyomrom.De ha nem csináltam volna tesztet,és nem terveztük volna,még ezek se tűnnének fel.Majd csak 2hét múlva akarok orvoshoz menni,remélem minden rendben lesz majd.Remélem ti jól vagytok,majd írj:)Szia
2014. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, és gratulálok neked is! Vérzés után pozitiv lett a teszt.

Tegnap előttig volt mindjárt megjön érzésem, aztán tegnap előtt bekeményedett a mellem, de tegnap már nem volt vészes, mára pedig szédülök. Eddig ennyi. Jövő pénteken megyek újra dokihoz, mert egyszer már voltam az időben jött vérzés miatt, de akkor még csak 10mm-s nyálkahártyát látott, mást nem. Remélem jövő pénteken már lesz szívhang is.

2014. jan. 18. 19:38
 15/30 anonim ***** válasza:
És mit mondott a vérzésedre?Akkor most valójában mennyi idős is vagy?Vagyis úgy értem honnan kell számolnod,december 5-től vagy 12-től?Drukkolok neked hogy minden rendben legyen a picivel:)Majd írj mi volt.
2014. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

A vérzésre nem mondott semmi. Pihennek, kíméljem magam és 2hét múlva találkozunk, akkor már látnunk kell.

Nem tudom hogy hogy fogja számolni, de szerintem az utsó vérzéstől ami dec.6. Mert a leletre is azt írta hogy 5 hetes vérzéskimaradás. Ha onnan számoljuk akkor ma 6+2 hetes, ha a peteéréstől, akkor 5+3 hetes. (Jövő pénteken mikor megyek, akkor 7+0 lesz a vérzéstől és 6+1 a peteéréstől.)

Én abban bízom, hogy mivel bármelyikkel számolom elmúlik 6hetes, így már lesz szívhang. Kíváncsi vagyok mit fog mondani, na meg nagyon remélem hogy minden oké.


Te mikor mész? Mennyi idős most?

2014. jan. 19. 11:17
 17/30 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon nagy baj van:(Ma délelőtt kicsit rosszul éreztem magam,mondtam a páromnak,hogy lepihenek egy pár percre.Akkor már a hasam is fájt.Nemtudom mihez hasonlítani,mert nem görcs szerű volt,hanem inkább feszült.Kb 10percet pihentem,aztán kipattantam az ágyból,mert a kisfiam épp rosszat csinált:)Akkor már éreztem hogy elöntött a melegség.Siettem a wc-re,elég erősen véreztem.Nem sokat,bár nemtudom mi számít soknak-kevésnek.Azóta semmi-kopp-kopp-kopp!Lepihentem,néha picit görcsöl.Félek,hogy ebből nem lsz babóca.Gyanús is volt nekem,hogy nincs semmilyen tünetem.Tudom hogy minden terhesség más,de a kisfiamnál ilyenkor már erős terhességi tüneteim voltak.Mindegy,próbálok pozitívan gondolkodni.Bár orvoshoz hogy és mikor tudok elmenni,az kérdéses.Esetleg ha a salját orvosom lesz olyan kedves,hogy holnap délután fogad.Nagyon remélem nem lesz baj,és nem is vérzek tovább:(
2014. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
:( Szomorúan olvasom. :( Remélem nem lesz semmi gond. Majd ha voltál dokinál mindenképp írj hogy mi volt.
2014. jan. 20. 08:42
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia.Haematomám van,amitől nagy valózsínűség miatt nem marad majd meg a baba:(Még csak petezsákot látott az orvos,de az csak 8mm,míg a hm.19mm.Sokat próbálok pihenni,rutascorbin,c-vitamin,ezeket tanácsolták.Viszont nem a saját orvosomnál voltam,mert nemtudtam elmenni hozzá,viszont szerdán megyünk hozzá.Azt mondta ő is,hogy reménykedjünk,meg ő azért írt volna fel gyógyszert.Hát remélem szerdáig kihúzzuk.Az orvosom az egyetlen,aki megtud nyugtatni,és normális felvilágosítást tud adni,így bízom benne.Ha nem vérezne,nem lenne probléma,mert akkor csak ki kell várni,hogy felszívódjon.Ami akár több hét is lehet:(Mindegy,mostmár próbálok nem gondolni rá,mert tegnap óta a gyomoridegtől enni sem tudtam,így még rosszul is lettem.Most megyek pihenni,írok ha lesz valami.Remélem jó hírrel jövök majd.Szia
2014. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát nekem sajnos nincsenek túl jó híreim... :(

Tegnap este voltunk az ügyeleten, mert ahogy haza értem pisilés után a WC papíron barna maszatot találtam. :( Megvizsgáltak, és kaptam utrogestant. A babát még nem látta, csak 11 mm-s petezsákot és benne szikhólyagot (bár ez csak a leletről derült ki), azt mondta hogy megfelel 6 hetes terhességnek csak az aggasztó hogy nem látja benne az embriót... Napi 3*1 utro és 3*2 magneb6. Remélem nem lesz több gond. :'( Nagyon megijedtem. :'( És a leleten a diagnózis sem biztat (fenyegető vetélés), de azt mondta a doki hogy megtámogatjuk a gyógyszerrel és ebből még lehet gond nélküli terhesség. Nagyon remélem hogy így lesz. :')

Azt mondta hogy egy hét múlva kontroll a saját dokimnál, de nekem péntekre van időpontom úgyhogy akkor fogok is menni. Remélem addigra elmúlik ez az egész és nem kell többet aggódnom.

2014. jan. 21. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!