Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a vaterás one...

Mit gondoltok a vaterás one step terhességi tesztekről? Több mint egy hete késik és a teszt full negatív.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ez még csak a 15. nap az aktus után amiből baba lehetne, de a menstruációm már közben nem jött meg, sőt késik 8 napja. Sokszor olvastam itt hogy sokaknál ez a one step teszt nem mutatta ki a terhességet amikor már az x-epil szépen 2 csíkos lett. Mit gondoltok?
2014. jan. 10. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működött, már a nemvárt előtt 4 nappal kimutatta a terhességet. És mivel olcsó, 25 db-ot rendeltem egyszerre, kb 15-öt lőttem el egy hét alatt (a biztonság kedvéért :) ) és mindegyik pozitív lett, egyre jobban erősödött. Nekem bevált.
2014. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 3 nappal lett pozitív. Nekem fordított tapasztalataim vannak. Az X-epil tök halvány volt, mikor a one step már jó erős. Másodszor sem veszek mást, csak one step-et a vaterán. Olcsó és jó.
2014. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is jók voltak, 2 nappal a nemvárt előtt14 nappal az együttlét után már halvány + volt. Az Xepil viszont csak pár nap múlva. Ha a hétvégén sem lesz meg, irány az orvos, mert ez valami más lesz.
2014. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak x-epilről van tapasztalatom, az hamar kimutatja, olcsó is, próbáld ki azt is. Vagy vegyél Clear Blue-t az kiírja egyértelműen, még a terhesség korát is.
2014. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát most jól megijesztettetek :( Nekem dec.26.-án és 31.-én volt aktusom a párommal és 2.-án már nem jött meg... már 5 tesztet csináltam, még csak halványan se :(

Lehet kipróbálom a clearbluet bár az olyan drága és ha az is negatív az szép lesz :(

Köszönöm a válaszokat!!

2014. jan. 10. 11:25
 6/21 FKKTorp ***** válasza:
100%

Nekem nagyon halványak voltak ezért tök kétségesnek láttam. Aztán az e-xpil 25-s erősségű ami csak magasabb szinttől jelez, az meg még erősebb csíkú is lett, ezért csináltam digitálisat ami tutira megmondta hogy baba van. Szóval nem tudom. Szerintem lehet az x-epil jobb.

Ja és a gabriel meg negatív miközben a többi erős pozi. :D

2014. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok! Annyi, hogy nekem 6 napja késik és az one step tesztem full negatív... minden nap csinálok reggel. Dec. 26.án voltam együtt a párommal. Lehet hülyén fog hangzani de tudom..érzem, hogy terhes vagyok.. eddig soha nem késett a menszim főleg ennyit... sztem az olcsó tesztnek korai, hogy kimutassa.. :)
2014. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves 6-7 válaszolók!

Köszönöm nektek is!!! Szerintetek akkor próbáljak egy x-epilt meg egy digitálisat is?


Nagyon szurkolok neked kedves utolsó válaszoló. Remélem babás vagy :)

2014. jan. 10. 13:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha vasárnapig is negatív veszek másik fajtát :)

te mit teszel? Írd meg mert kíváncsi vagyok :)

Szurkolok :)

2014. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én holnapra vagy holnaputánra nem várom:)De már kedden este halvány pozitívat teszteltem One Step 10-es érzékenységűvel.Vettem egy Clearblue-t a biztonság kedvéért.Ha hétvégén nem jön meg,azzal is csinálok egy tesztet.Viszont én nem a digitális fajtáját vettem,hanem a rápisilőset-ez nem jelzi e terhességi heteket-viszont ez 1000Ft-tal olcsóbb.
2014. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!