Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a vaterás one...

Mit gondoltok a vaterás one step terhességi tesztekről? Több mint egy hete késik és a teszt full negatív.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ez még csak a 15. nap az aktus után amiből baba lehetne, de a menstruációm már közben nem jött meg, sőt késik 8 napja. Sokszor olvastam itt hogy sokaknál ez a one step teszt nem mutatta ki a terhességet amikor már az x-epil szépen 2 csíkos lett. Mit gondoltok?
2014. jan. 10. 11:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én szerintem veszek 2 db-os x-epilt és ha ez pizitív akkor majd csütörtökön egy clear Bluet. :)

Nagyon szurkolok neked, mindenképp írd meg majd mi van veled :)


Kedves utolsó. Halvány csík is csík. Szurkolok neked is hogy minden rendben menjen :)


Én már nem bírom ezt a bizonytalanságot :(

2014. jan. 10. 18:34
 12/21 anonim ***** válasza:
10-es vagyok.Na van már valami?
2014. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedden tesztelek x-epillel még mindig nem jött meg hála Istennek :) És veled mi a helyzet?
2014. jan. 12. 19:25
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát reméljük a legjobbakat:)Én ma reggel teszteltem egy erős pozitívat.Bár addig nemtudok megnyugodni,míg orvos nem erősíti meg,de remélem minden rendben lesz.
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, szívből gratulálok kismama :))
2014. jan. 12. 20:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Remélen neked is baba miatt nem jött még meg.Majd írj,ha teszteltél.
2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Sziasztok! Szerintetek előfordul, hogy nem mutatja ki biztosan a one step teszt a terhességet?

Egy hete mindegyik teszt en látok egy halvány pacát, de csak úgy látszik ha fekete-fehérbe teszem. Nov.23-an volt meg utoljára, egy hete késik.

Köszi!


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Bocsánat, rossz volt a link. Talán így jó!

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
2014. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Nekem azóta már megszületett a kislányom, most 2 hónapos, nekem a one step a nemvárt napján kora reggel már kimutatta. Még aznap teszteltem egy x epillel meg másnap, tény és való hogy azok erősebbek lettek. Próbáld meg esetleg ezt a tesztet.

2014. dec. 29. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!