Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szamitasaim szerint tegnap...

A szamitasaim szerint tegnap kellett volna megjonnie a menzeszemnek. Semmi jele. A mellbimbom erzekeny egy picit, de semmi mas tunetem nincs. Lehetek babas?

Figyelt kérdés
A reszletekhez hozzatartozik, hogy masodik clostys kuran voltam ebben a honapban. Junius 30an, a 13ik napon kaptam meg a tuszorepesztot, majd masnap este, julius 1en egyutt voltunk, 36 oraval a tuszorepeszto utan. Ha tenyleg igaz, hogy 36 oran belul kilokodik a pete es nem termekenyul meg, akkor elvileg tegnap ota menstrualnom kellene. Vagy lehet, hogy ciszta lett a dologbol es azert nem jon meg? Holnap estere kaptam a nogyogyaszomtol idopontot, de addig is erdekelne, ha valaki volt mar hasonlo helyzetben. Koszonom.
2008. júl. 16. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ha kaptál tüszőrepesztő szurit, akkor 100%,h nincs cisztád, ui. az csak akkor alakul ki,ha nem tudott megrepedni a tüsző,de Te kaptál szurit.Inkább tesztelj!
2008. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!