Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt idegesség mint...

Nemvárt előtt idegesség mint mindig, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Mensi előtti héten, vagy napon rendszeresen kisebb idegösszeomlást kaptam, hiszti sírás, depi miegymás. MOst viszont nagyon reménykedtem a babában, mert előző hóban volt átjárhatóságim, minden ok, hormonjaimat épp kezelik, az életünk is egész jól halad végre, időben voltunk együtt sokat, stb. Plusz 2 napig olyan gyomorégésem volt, mint soha, totál fáradékony vagyok, meg (igaz nem bő) de krémes fehér folyásom van. viszont a hőm csak 36,7 reggel, igaz ez nekem még sose ment 36,8 fölé.de ez az idegesség, meg enyhe hasszúrka-piszka miatt most nagyon beijedtem, h tuti semmi már megint. még mindig. de akkor egyáltalán megtörténhet vmikor h teherbe esek? vagy ez vmi negatív "vonzástörvény", h annyiszor nem vártam a mensit? De a KONKRÉT KÉRDÉS, hogy van-e itt vkinek tapasztalata teherbeesés elején idegességről? vagy az tuti mensit jelez? köszi előre is a válaszokat, és légyszi a bántó kommentektől most kíméljetek, elég nehéz így is. köszi

#terhesség #gyomorégés #fáradékonyság #mensi előtti idegesség
2014. jan. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet alapozni, mert terhesség alatt a hormonok hatására is hol ideges, hol nyugodt az ember, amin nevetni kellene sír, amin sírni meg nevet. Várd meg a mensid és tesztelj.
2014. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, esetleg vkinek saját tapasztalat pro és kontra?
2014. jan. 16. 13:52
 3/41 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsovel.

Azt,hogy terhes e valaki nagyon nehez megallapitani az elott,hogy tesztelt volna,mert a tunetek megegyeznek a PMS-el.

Nekem menstruacio elott meg hanyingerem is volt.

2014. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, hisztis szoktam lenni mensi előtt is, meg a várandósság elején is, mindkér gyerekemmel. Volt, hogy nem lehetett hozzám szólni... A tünetek teljesen olyanok voltak, mint a PMS, csak a hasam nem fájt. (Vagyis hát az nálam úgy volt, hogy az első babám előtt nem volt mell - tünet, de akkoriban mensi előtt sem, csak a durca, hiszti, de az mensikor is megvolt, a 2. babámnál nem vettem észre a melltünetet, ha volt is, mert még szoptattam, és a többi PMS - t sem nagyon, mert általában hullafáradt voltam, és tele voltam még hormonokkal a szopi miatt, most szeretnék 3-at, változatos PMS tüneteket produkálok mindig, de csak nem akar összejönni... Ebben a ciklusban pl. korai PE - kb. 9. cn - n, aztán mellfájás mindjárt másnaptól - általában ciklus végén szokott, 7 - 3 nappal mensi előtt, mégpedig főleg mellbimbó, nem csak oldalt, ahol az esetek nagy részében szokott, és annyira, hogy nem bírok push - upot hordani, ilyen viszont eddig nem volt. Meg valami fura feszültség és világvége - hangulat. De részemről akkor fogok hinni a tüneteknek, ha látom a 2 csíkos tesztet :)) Nagyon drukkolok neked, hogy összejöjjön!
2014. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszi kedves új válaszolók, utolsónak drukkolok, légyszi tartsuk a kontaktot, kíváncsi vagyok neked is hogy alakul. Hát basszus mindig nevetek magamon, mikor ilyen kérdést kiírok, annyian nem bírják megállni, hát én se. ez nálam sajnos eddig mindig a közelgő mensi jele volt, mármint, h elkezdtem ilyen kérdéseket kiírni. most még annyi van, h a hasam alján mintha kisegér kapirgálna, néha karommal is :) meg ez a totális idegzsába, fent lent, világvége, béke, fásultság, nevetés, idegesség minden van. Tegnap du meg úgy elaludtam 1 órára, mint akit leütöttek. ajj de jó lenne, légyszi még írjatok tapasztalatokat!
2014. jan. 16. 14:17
 6/41 A kérdező kommentje:
ja és a gyomorégésen kívül még fura új dolog, h nem feszül, fáj a cicim, viszont ez gondolom inkább rossz jel, ha babát szeretnék..
2014. jan. 16. 14:20
 7/41 anonim ***** válasza:

Nekem se volt mellfeszülés, se semmi...

Jahh és én is tiszta idegbeteg voltam, mindenre felkaptam a vizet, és állandóan beszólogattam a páromnak..

Múlthéten pozitívat teszteltem :)

Nincs semmi veszve.. Drukkolok

2014. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

szia. Én pont ma teszteltem pozit és nekem is égett a gyomrom már 1 hete, fájdogál a hasam néha, de nekem fáj a mellem is. 3.gyerek lesz, másik kettőnél is fájt a mellem csak jobban. most kicsit gyengébben meg inkább 2 oldalt de fáj.

A menzi előtti idegesség is megvolt a héten. sík ideg voltam magamban és nem tudtam miért. Annyi hogy nem jöttek a pattanások csak 2 kicsi. Máskor meg kirügyeztem.

2014. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! de jó ezt hallani, mert most vmi nagyon azt súgja, h talán lehetséges ami eddig még soha. az a legfurább, h tegnapig 2 héten át másról se lehetett velem beszélni mint az aktuális munkámról, aminek jövő péntek a határideje, de tegnap du egy kiborulásom volt, aztán elaludtam, és azóta mintha elvágták volna, egyszerűen nem érdekel egyáltalán a meló, pedig éget a határidő, meg imádom csinálni, viszont tiszta ideg vagyok.de jó lenne, ha kiderülne, hatott a closti! írjatok még légyszi tapasztalatokat és akik írtatok és sikerült, amihez szívből gratulálok, nektek még mi volt gyanus magatokon esetleg?köszi, egy izguló kismama jelölt
2014. jan. 16. 15:28
 10/41 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

mellfeszülés, és étvágytalanság, és gyomorégés.. semmi más

Drukkolok :)

2014. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!