Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés, de elolvasn...

Lehet buta kérdés, de elolvasnátok?

Figyelt kérdés
7. próbálkozós hónapnál tartunk,és mindig egyszerre van orgazmusunk.lehet azért nem jön a baba?már nem tudok mire gondolni.első babánk elsőre sikerült,és a kistesó nagyon várat magára.
2014. jan. 19. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ez csak jót tesz a teherbe eséshez. Nem lehet, hogy a szülésnél nem stimmelt valami és ezért nem sikerül a második gyerek? Bár a 7 hónap az nem sok...
2014. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
minden rendben volt a szülésnél,és már majdnem 5 éves a fiam.csak már nemtudom mire gondoljak,hogy miért nem jön a kistesó!
2014. jan. 19. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első válaszoló is írja, az segíti a teherbeesést. Én az első próbálkozós hónapban elevitet szedtem, hátha... Nem jött össze... A 2. ban csak egy semia vitaday 1x1 vasat (mert mindig szedültem), nem is voltunk együtt abban a hónapban csak jóval peteérés után 2x, és nem arra gondoltam, hogy összejön-e a baba, mint az előző hónapban. Sikerült, összejött, pedig fel sem merült bennem. Tudom, hogy nehéz, de ha esetleg egy kicsit lazítanál,lehet, hogy segítene. Aznap mikor terhes lettem, még viccelődtem is a párommal, hogy na ma fog összejönni a baba, egy ilyen jól sikerült nap befejezése lesz, hogy megfogan baba. Úgy lett :D


Tehát szerintem egy kicsit lazíts, hisz ezek a gyerekek akkor jönnek,mikor nem számítanak rájuk. (Mi is elterveztük, hogy úgysem jön össze a baba, nem baj, nyáron megyünk nyaralni tengerpartra... Hát már csak azért is összejött, nehogy már nyaraljunk :))

2014. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!