Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legutóbb 45 éves nőt dugtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legutóbb 45 éves nőt dugtam meg, és azt mondta hogy neki már nincs pete érése. Ez lehetséges? És bele élveztem, lehet terhes?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

a menopauza elmulta után is lehetséges a dolog.

hány meg hány 50 es nőket látunk teherbe esni.


az esély valós, de igen kicsi.

2013. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Klimaxról hallottál már? Lehetséges, bátran lődd tele legközelebb is.
2013. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, akinek már ilyen idős korában klimaxa van, de ez elég kockázatos dolog, mivel hallottunk már mindannyian olyan sztorikat, hogy 50 év körüli asszonyok is teherbe estek, pedig már rég nem volt menstruációjuk. Ha nem akarsz apa lenni, legközelebb azért védekezzetek.
2013. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AIDS ről hallottál már? Ha másért nem e miatt húzzál már gumit técci! És igen még lehet terhes.
2013. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt papírja hogy negatív...
2013. júl. 22. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt papírja?

Prostinál voltál???

Komolyan kérdem!


Egyébként klimax után, már valóban nincs peteérés, és ez akár egy nőnél akár a 30-as éveinek végén is bekövetkezhet, vagy akár a 60-as elején. De normál esetben 50 körül következik be. Így a kor alapján stimmelhet.


Lőttem már tele én is ilyen nőt. ;)

Nem lett belőle "baj".

Szerintem te se aggódj, hanem ha lehet töltsd meg még sokszor. ;)

Szerencsés ember! ;)

2013. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd pofára esel. Lehet, hogy túl van a klimaxon, de lehet, hogy mégsem. Majd aztán jön, hogy fizesd a gyerektartást. Grat a sok eszedhez!
2013. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig azzal kezded az ismerkedést, hogy ellenőrzöd a partner papírjait? Kis kamus gyerek:D
2013. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És hiszel neki?:)
2013. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!