Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Marciusban elvesztettem egy...

Marciusban elvesztettem egy babat (11 het) sajnos de 1-2 honap mulva szeretnenk ujra probalkozni! Mivel keszitsem fol a szervezetem, testem ra? Hogy ne veszitsem el most is! (mind testileg, mind lelkileg).

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Vitamint azota is szedek!
2008. júl. 18. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:
A palástfű tea segíti a beágyazódást és csökkenti a vetélés kockázatát. A terhesség első 3hónapjában ajánlott. Remélem segíteni fog!
2008. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Két babát vesztettem el két év alatt. A legfontosabb, pozitív hozzáállás, örülj annak, amid van, no görcs, és korrekt orvosi felügyelet. Az első pillanattól kezdve Utrogestan hüvelykúpot kellett használnom a 12. hétig, kéthetente orvosi vizsgálat. Most öt hónapos a kisfiam.
2008. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!!!!!!!!!
2008. júl. 18. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:

En is a 11. hetben voltam mikor elvesztettem a tavaly a babat.A doki azt mondta,hogy a legfontosabb a FOLSAv!A kovetkezo terhesseg elott 3 honappal ajalta h szedjem,azt mondta h ilyenkor felesleges mar elore kismama vitaminnal tomni a szervezetet...hisz az Elevit es mas kismama vitamin is a folsav miatt a legfontosabb.

En szedtem,nallunk bevalt!A babo egeszseges es szepen fejlodik a pocimban!

Udv,19 hetes kismami

2008. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi!Es gratulalok!!!!!!!!!!!Az a folsav-at marcius ota szedem folyamatosan!!!!Remelem hogy legkozelebb mar nem lesz gond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 19. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Úristen! én most múltam 11 hetes és nem gondoltam volna, hogy ilyenkor is el lehet veszíteni a babát. Eddig csak kétszer volt rémálmom a vetéléssel kapcsolatban. Akkor sosem lehet megnyugodni? Pedig a 11 hét az már elég sok. Most jól megijedtem, én a terhességem kb. 6. hetétől szedem a terhesvitamint, mert akkor tudtam meg, hogy kisbabát várok. Sőt a kicsi talán az egyik legstreszesebb időszakban fogant, pedig azt mondják a stressz miatt kevesebb az esély a fogantatásra. :-)

Mindenkinek sok sikert kívánok!!!

2009. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!