Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele hasszurka?

Lehet a terhesség jele hasszurka?

Figyelt kérdés
Kb. két napja érzem, hogy alul egy bizonyos ponton szurkálok, és feszülök is... Viszont egy héttel vagyok aktus után, és vérzésem van... Azt olvastam, rengetegen menstruáltak terhesen, nem tudom, hogy ez mennyire gyakori, de érdekes, hogy elkezdett feszülni a mellem, érzékeny a mellbimbóm, pedig soha nem volt ilyen, pláne nem menstruáció után.
2014. febr. 1. 15:26
 1/2 Eufrozi ***** válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni,mert még nem voltam terhes,viszont barátnőm is rendesen menstruált,pedig már babás volt.Szóval lehetséges.:)Én drukkolok.
2014. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet. Nekem olyan, hogy erosen szuros fajdalmaim vannak, olyan fel percesek, olyankor meg kell alljak, mert nem birok mozdulni. Utana mintha mi sem tortent volna jol vagyok, kb 2-3 orankent van egy ilyen fel percecs hasi szuros fajdalmam, picit minth feszulne is egyfolytaban a hasam. En is ezt egy hettel az aktus utan kezdtem el erezni.

(ja es 3 nappal a nem vart elott halvany pozitivat teszteltem -tegnap. De azert nem elem bele magam)

2014. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!