Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue (nem a digi változat...

Clearblue (nem a digi változata) vagy a Gabriel teszt megbízhatóbb? Lehetek terhes, ha a nem várt előtt 3 nappal a Cb pozitívat mutatott, másnap pedig full negatívat a Gabriel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 08:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én CB. ellentábort képviselem:-) Nekem nem egyszer mutatott a clear blue pozit a Gabriel negatívat. Sajnos mindig a Gabrielnek volt "igaza". A clear blue sokszor mutat álpozit. Volt olyan tesztem a clear bluen, hogy a tesztcsík előbb ott volt, mint a control csík és a tesztcsík nagyon erős volt, mégsem volt baba. Én inkább a gabrielnek hiszek. Remélem nálad baba van a dologban
2014. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Ezt ma reggel csináltam,x-epil.


[link]


Mára nem várom,tegnap óta mellfeszülés és enyhe görcsölgetés van.Remélem csak a terhesség jelei és velünk marad a babó.:-)

2014. febr. 4. 08:09
 13/30 Málna01 válasza:

Szia!!! Nagyon szorítok Neked,h pozi legyen!! Én tegnap voltam dokinál, de persze elsiettem, mert még semmi nem látszik... Doki szerint is inkább pozitív, mert minden erre utal, de jövő hét szerdán vissza kell mennem.. Írok majd, h mi volt, Te is írj!!

Ja, meg a pozitív óta szedek magzatvédőt, amit tegnap a doki is mondott a vizsgálat után.. Szerintem nem árthat.. :D :D

Ami pedig a neveket illeti, ne hagyd magad! Gyerekkorom óta tudom,h a kislányomat Gerdának fogják hívni és a páromnak is tetszik, más véleménye nem érdekel!!

Még annyi,h szerintem ne görcsölj, mert ha nem jön meg, az már egy tuti jel! :D

2014. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Tudtam! (első vok)

Nekem is nagyon későn mutatta ki a Gabriel kazettás, one step már a mensi előtt 3 nappal halvány volt. Gratulálok, ez már szép pozi!

2014. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mondtam en, hogy szep pozitiv a clearblue:) Gratulalok!
2014. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,azóta sem jött meg,úh bizakodunk.18-án mehetek csak Uh-ra,remélem szívdobogást fogunk hallani.:-)
2014. febr. 6. 06:31
 17/30 anonim ***** válasza:
Na, megvolt az uh? :)
2014. febr. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Igen,megvolt.:-) Már vert a pici szíve.6 hetesen csinálták,hasi Uh,ezen picit meglepődtem,mert úgy tudtam a 12.hétig csak hüvelyit csinálnak.Kiderült,hogy a dokimnak nagyon jò 4D-s Uh-ja van.ò 4D
2014. febr. 25. 08:59
 19/30 A kérdező kommentje:
Már a 7.hetet tapossuk.:-)
2014. febr. 25. 09:01
 20/30 anonim ***** válasza:
Gratulalok nektek!!! :)
2014. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!