Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás 4 napig menses...

Barna folyás 4 napig menses helyett?

Figyelt kérdés

1 nappal korábban volt,mint meg kellett volna jönnie ma már csak nagyon világos barna színű.Vér nem volt.

A hasam fájdogál,de nem jön meg.Néha szédülök,de ennyi.

Viszont ma igencsak elkezdett fájni a derekam ,a vesém körül.

Most ez mitől lehet?

Van egy gyerekem már,és egy elhalt terhességem,aminek befejezése 2 hónapja volt.Azóta egyszer menstruáltam szabályosan 6 hétre rá.Szombaton kellett volna megjönnie.


A melleim időnként bekeményednek,fájnak de elmúlik.


Szerdán megyek orvoshoz.

Voltunk együtt a párommal de kb 3szor,és megszakítással védekeztünk.


2014. febr. 3. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna ki... csak én már ötödik napja barnázok, nekem is eggyel előbb jött. tegnap reggeli teszt negatív. Igaz, mi nem védekeztünk.

Hát nem tudom, én a héten csinálok még tesztet, aztán meglátom.. de ha jól tudom, terhességtől is lehet.


"Az első két-három hónapban tapasztalható enyhe, barnás színű pecsételő vérzés oka normális esetben a kialakulóban lévő méhlepény hormontermelésével kapcsolatos: a petefészek sárgatestjétől lassan átveszi a terhességet fenntartó hormonok termelését, ami a hormonszint ingadozásával jár. A méhnyálkahártya emiatt kis mértékben lelökődhet, a menstruációhoz hasonló - de annál kisebb mennyiségű - vérzést eredményezve. Ez rendszerint az éppen „esedékes" menstruáció időpontjában jelentkezik. A vérzés tehát ebben az esetben nem jelent veszélyt."

2014. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia.

köszönöm a válaszodat,én holnap tesztelek,majd megírom,és várom nálad is a fejleményeket:)


vártok már babára?

2014. febr. 3. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:
szia :) ez az első próbálkozós hónapunk. én is tesztelek holnap még egyet. Ebben a pár napban tompán fájt a hasam, néha azt mondtam, hogy "na most meg fog jönni", most viszont olyan érzésem van, mint mikor vége a mensinek. Magnéziumot szedek, bár azt már hetek óta. A hasam nagyon meleg, de nincs mellfájdalmam. A fejem viszont sokat fájdogál, de az is tompán. Meglátjuk... írj, ha bármi van :)
2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
megint negatívat teszteltem :( de sajnos még mindig nem jött meg. Pedig ha nem vagyok terhes, akkor igazán megjöhetne.. soha nem volt baj a ciklusommal, erre rögtön az első próbálkozós hónapon megzavarodik? :(
2014. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is csináltam egy tesztet az előbb,és feltételezhetően látok rajta egy halvány vonalat,de ennek nem hiszek ,várok reggelig és majd mg egyszer megpróbálom.

Ne add fel a reményt,lehet később mutatja ki:(

Van valami tüneted?

2014. febr. 4. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!


hát tünet az csak sok fejfájás, illetve a hasam melegebb volt, mint a testem többi része. Nagyon rossz ez a bizonytalanság :( Ha legalább tudnám, hogy nem, akkor lelkiekben kezdenék készülődni a következő hónapra, de így még csak azt sem tudom mikortól számoljam a ciklusom, ha esetleg megjönne rendesen..

ha várt baba lenne, akkor drukkolok :) nekem pedig meglátjuk majd mi lesz

2014. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na nekem ma, a hatodik napon megjött. Hát legalább nem kell orvoshoz menni vele.
2014. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
reggel azért csinálok egy tesztet még,délután meg megyek úgyis orvoshoz.
2014. febr. 4. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:

na, valami fejlemény? :)

nekem nagyon erősen megjött. A mensiből ítélve sokkal vastagabb volt a nyálkahártyám, mint szokott lenni.. a görcsölés is más, normál mensinél időszakos szokott lenni, most viszont tegnap délelőtt nagyon-nagyon fájt, és azóta fokozatosan csökken. Még mindig fáj, de egész viselhető. Nem tartom kizártnak, hogy a beágyazódás után 1-2 nappal el is halt, ezért nem jött meg rendesen még napokig, és ezért nem volt olyan magas hcg-m, hogy kimutassa.

remélem, veled minden rendben :)

2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap nem látott semmit a doki.

Ma reggel csináltam első pisiből tesztet azon lett egy erősebb második csík de nem jó helyen:S

a másodikból csináltam még egyet ,mert gondoltam biztos rossz a teszt az pedig negatív.


passz.

Tüneteim vannak még,mellfeszülés ,fáradtság,néha néha émelygés,de ennyi.

Várok pár napot.mert a hasam már nem fáj,nem görcsöl,nem jön már semmi barnaság sem.


Te se add fel,hamarosan kopogtat a gólya:)Kívánom Nektek!

2014. febr. 6. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!