Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakított együttléttel...

Megszakított együttléttel "védekezőktől" kérdezném: csúszott be baba? Mennyi idő után? Ha nem, mennyi ideje nem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 10:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Májusban abbahagytam a fog.gátló szedését,mert azt hittem attól hízok (persze nem),és szeptemberben teherbe estem.Nem volt gond a baba,de nem számítottam rá.
2014. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
masodik gyerek utan igy vedekeztunk a ferjemmel egy ev mulva kb terhes is lettem a kicsivel :-) nekunk igy.oszejott
2014. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi 2 évig csináltuk így, szerencsére nem lettem terhes. Mindig érzem mikor van peteérésem, így az elején nagyon figyeltem, hogy azokon a napokon gumival csináljuk, de aztán már elhagytuk azt is és együtt voltunk megszakítással azokon a napokon is. Igazából felelőtlenek voltunk és én minden hónapban rettegtem megjön-e.
2014. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
komolyan mondom, pusztuljak meg, de nem értem, hogy mikor tapasztalatokra kíváncsi a kérdező, azon mi a francot lehet pontozni ? Mondjátok már meg légyszi!
2014. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
12,5 eve igy vedekezunk, soha nem lettem terhes, csak akkor, amikor akartuk, es elesben ment a dolog.
2014. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 6 éve így védekezünk. Csak akkor jött össze a baba, amikor próbálkoztunk vele (de akkor sem első alkalomra). Most kistesót tervezünk, úgyhogy egy ideje élesbe megy a dolog. :)


A lepontozásokat nem igazán értem. Kezdjük ott, hogy az, hogy valaki X éve megszakítással védekezik, az nem egyenlő azzal, hogy a kapcsolat elejétől kezdve úgy védekeztek! Tehát még azt sem lehet mondani, hogy felelőtlenül bevállaltak volna egy babát... Mi akkor kezdtünk el megszakítással védekezni, amikor már ténylegesen közös jövőt képzeltünk el magunknak. Tudtuk, felkészültünk rá, hogy becsúszhat egy baba, és végül örömmel vártuk volna a "véletlen" csöppséget!

2014. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Engem is jól lepontoztak :( Úgy tűnik vannak akiknek nincs jobb szórakozásuk...
2014. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

2 gyerekes anyuka vagyok, ha összejönne egy harmadik, nem dőlne össze a világ, azért egyelőre nem választottunk biztosabb módszert. Az első gyerek előtt kb. egy évig, a két gyerek közt kb. 10 hónapig és a második gyerek óta 4 éve védekezünk igy - vagyis nem védekezünk, de nem is teszünk azért, hogy legyen még egy harmadik gyerekünk :)

Mindkét gyerek első hónapban fogant, az elsőnél ráadásul csak 2x voltunk együtt abban a hónapban, úgyhogy úgy érzem, elég termékeny a kapcsolatunk :D

Ha már tuti nem szeretnénk harmadikat, akkor választunk biztosabb módszert, egyelőre jó igy nekünk.

2015. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!