Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Vaki tud segíteni? Az segítsen létszives.

Figyelt kérdés

lefekudtem ma a barátommal(nem ma volt az első alkalom)

De ma félek a legjobban,ugyanis nemhasználtunk gumit es fogamzásgátlót meg nem szedek.

Mennyi az eselye hogy terhes lehetek?vagymar lehet hogy azis vagyok?(ennyi ido alatt lehetseges?)

Mit tehetnek igy utolag? Mar most igy estere annyira faj a hasam..de remelem hogy ezt mar csak bekepzelem..vagy az idegesseg.

Kerlek valaki segitsen.vagy tanacsra van szuksegem hogy mit tegyek!

Koszonom!


2014. febr. 10. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél??Ha szexelsz,akkor légy felelősségteljes és védekezz,ha nem akartok még gyereket!

És igen,simán teherbe eshettél!

Hány éves vagy?

2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
testi tünete még nem lehet, mindneképp vegyél be eseményutánit. NAGYON FELELÖTLENEK VAGYTOK. Máskor mindig védekezzetek.
2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a szövegből hogy most van a termékeny idoszakom:S
2014. febr. 10. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok már a baba első rúgásai voltak!!!
2014. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány eseményutáni tabiért!!Elég nagy az esély a babára,ne kockáztass,ha még nem akartok gyereket!!
2014. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jégtánc ***** válasza:
100%
Irány esemény utáni tablettáért.
2014. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes nődoki a kórházban és esemény utáni tabletta. Nem éri meg kockáztatni.
2014. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De az esemeny utannit nem csak nagykoruaknak adnak?vagyis hogy kiskorunak is?mert meg csak 17 es fel eves vagyok..

Tudom nemvolt jo otlet foleg igy most..de nincs szuksegem a lecseszesekre:/ es a beszolasokra..

De a baratom hasznal tabit hogy ne eshessek teherbe..mert en bizonyos okok vegedt nemszedhetek tabit:s

De amit a baratom szed az se 100% os

2014. febr. 10. 21:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Barátod szed??És te ezt elhiszed?

Nem csak nagykorú kaphat.Bárki,aki elmegy a nőgyógyászati ügyeletre,kiírja a doki,kiváltod,beveszed,ennyi.

2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
barátod mégis mit szed??? c vitamint? férfinak nincs szájon át bevehetö fogamzásgátló.
2014. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!