Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Vaki tud segíteni? Az segítsen létszives.

Figyelt kérdés

lefekudtem ma a barátommal(nem ma volt az első alkalom)

De ma félek a legjobban,ugyanis nemhasználtunk gumit es fogamzásgátlót meg nem szedek.

Mennyi az eselye hogy terhes lehetek?vagymar lehet hogy azis vagyok?(ennyi ido alatt lehetseges?)

Mit tehetnek igy utolag? Mar most igy estere annyira faj a hasam..de remelem hogy ezt mar csak bekepzelem..vagy az idegesseg.

Kerlek valaki segitsen.vagy tanacsra van szuksegem hogy mit tegyek!

Koszonom!


2014. febr. 10. 21:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen elhiszem..mivel o se akar meg gyereket..es mivel en nemszedhetek ezert o szed.
2014. febr. 10. 21:37
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

De ilyen nincs!Férfi nem szedhet szájon át fog.gátlót!!

Ennyire hülye nem lehetsz,hogy elhiszed,te jó ég!!!

2014. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ferfiaknak mi van amit szedhet? A pez cukorka nem ved. Ne legyel mar ennyire szanalmas h ezt elhiszed. Vagy esetleg a te fogamzasgatlodat adtad neki oda? Attol max kemeny lesz a mellbimboja de h te attol ugyanugy teherbe tudsz esni az is tuti. LEGYSZIVES menj es vegyelbe egy 72 oras tablettat!!!! Vagy terhes leszel es mesz aboetuszra, mert gondolom meg nem fogjatok tartani.

Ennyi idosen ilyen keves esszel rendelkezni muveszet!

2014. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oke.elmegyek holnap.
2014. febr. 10. 21:47
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut..jó itt unatkozni??
2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom elhinni, hogy léteznek ilyen emberek akik ennyire nem tudnak semmit a fogamzásgátlásról. Még egy eldugott kis faluban ahol tabu téma a sex meg minden..talán ott van ilyen..de azok nem is a gyakorin kérdezősködnek.

Szerintem kamu kérdés...ennyire Analfabéta nem lehet valaki...ha az internetet és a számítógépet tudja kezelni, olvasni tud (írni már nem annyira), de fingja sincs a védekezési formákról..se semmiről "--

nekem ez tényleg hihetetlen...

2014. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

és beléd is élvezett, vagy időben kirántotta? mert az még a jobbik eset, bár a megszkításos védekezés sem igazi védekezési módszer.Nem akarsz gyereket és pont a termékeny napokon hagyod, hogy védekezés nélkül szeretkezzetek??? Istenem... Vegyél be esemény utánit, és számíts arra, hogy fél évre tünkre vágja a ciklusod a hormonadag.

A pasid meg átvág, hogy ne kelljen gumit húznia. Méghogy tabit vesz be! Anyámborogass!

2014. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy unatkozó kiscsaj...ha tudja mikor van a termékeny napja, akkor minden mással is tisztába kell lennie...

Úgyhogy karold át a plüssmacidat és húzzál aludni mert irgum-burgum lesz:]

2014. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!