Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy ilyet teszteltem...

Ha egy ilyet teszteltem tegnap akkor érdemes holnap még egyet tesztelnem?

Figyelt kérdés

[URL] [link]

Ezt már biztosra vehetem ,ugy értem fogjam fel hogy sikerült?

Köszönöm előre is


2014. febr. 11. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratu a szép teszthez :)

Másodsorban az orrdugulásra szeretném elmondani az én esetemet...

Novemberben egyik napról a másikra absz. nem kaptam levegőt (főleg este), majd az orrcdugulást követő napokban pozit teszteltem... mérgelődtem is magamban, hogy pont ilyenkor kellett nekem is megfáznom, majd az orrdugulás csak nem múlt el és már 16. hete, hogy szinte kivétel nélkül minden nap be van dugulva (orrcseppet nem szabad használni, csak tűrni :) és esetleg kamillateával gőzölni)

megkérdeztem a dokit, hogy mi ez és azt mondta, hogy a hormonoktól egyes nőknél megdagad az orr nyálkahártyája és azért érezzük bedugultnak... akinek pedig a terhesség miatt bedugul, nagy az esélye annak, hogy 9 hónapig be lesz... :D

Szóval ha nem dugulna ki az orrod, akkor se izgulj, mert lehet neked is a baba okozza :)

Boldog babavárást :)


16 hkm

2014. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megosztottad velem!!

Képzeld az eslőző két terhességemnél dettó ez volt taknyos voltam,orrbedugulás, más nem!!

2014. febr. 12. 18:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben volt minden, émelygés, hányás, aluszékonyság, szóval jutott a jóból jócskán, de semmi sem volt olyan rossz nekem, mint a bedugult orr... (szájon sose bírtam levegőt venni)

De hát mindent a babáért :) érte bírni kell :)

2014. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!