Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Bencsik László Szombathely...

Dr. Bencsik László Szombathelyen mennyire van otthon endokrinológiában?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam róla, most máshoz járok. Nekem az endokrinológiai jártasság lenne a legfontosabb, teherbeesés a cél...
2014. febr. 17. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ö elsosorban ultrahangos szakember.En nagyon jo orvosnak tartom,de ezzel a céllal szerintem ne hozza menjel.Meddosegi endok. dolgokkal inkabb Doma Gézahoz,Peter Miklóshoz szoktak fordulni.
2014. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsod. 2,9-es TSH-val már érdemes lenne felkeresnem valamelyikőjüket, vagy ez még nem indokolja...? És eredményeket átnézetni velük, van több véreredményem, 3. napi hormon is.
2014. febr. 18. 10:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem 2.2-vel sikerült a baba.Aggódtam,hogy 1 körüli kell,de nekem pl endokrinológus a dr.Lőcsei Zoltán is,és a nőgyógyász is azt mondta,hogy jó!

Minden mást is néztek nálunk,és rendben volt.

Mióta próbálkoztok?

Ha volt 3.és 21.napi vérvételed,és azok is jók,akkor szerintem ezen se aggódjál.Ha eltelik 1 év,és nem jön a baba akkor szokták az átjárhatósági vizsgálatot javasolni illetve a férjedet vizsgálni.

2014. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem csak 3. napi vért vettek, sajnos, gondolom ez nem túl szerencsés...

Nyáron volt egy missed ab-om, így jövő hónapban 1 éve lesz, hogy babára vágyunk és teszünk is érte. :(

Most 5 hónapja nem védekezünk, legutóbb 2 hónap alatt sikerült a baba, gyógyszer után, ezért kicsit már aggaszt a dolog. :/

2014. febr. 18. 12:02
 5/16 anonim ***** válasza:
A mostani protokoll szerint a TSH-nak 2,5 alatt kelle lennie fogamzóképes nőnél. És nem csak a TSH-t kellene megnézni, hanem a pajzsmirigy működést jelző immunpaneleket is. (anti TPO, anti-thyreoglobulin) Lehet ugyanis szubklinikus alulműködés, hashimoto pajzsmirigy gyulladás. UH sem ártana a pajzsmirigyedről. Szerintem keress föl endokrinológust haladéktalan, mert simán okozhat teherbeesési nehézséget, vetélést a probléma!
2014. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm szépen. Akkor megpróbálok egyet felderíteni. :) Nyugat-Magyarországon tudna valaki ajánlani egyet?
2014. febr. 18. 14:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Hidd el 5 hónap még nem sok!

Nekem 3 gyerekem azonnal sikerült az egyik meg csak 12 hónap után..nincs erre magyarázat.

A 21.napi vérvételt érdemes megcsináltatnod,de szerintem azzal még ráérsz fél évet..egyszer már sikerült a baba!

Méhpempőt szoktak természetgyógyászok javasolni,nagyon egészséges is,és lombikosoknak is ajánlják..

Dr.Lőcsei Zsoltán a Markusovszkyban endokrinológus,telefonon megtalálod,ha a központi számon kéred,de hidd el ilyen tsh-val nem fog veled foglalkozni.Én voltam nála is világosan elmondta,hogy ez nem rossz eredmény.(és a tied sem az) Ettől függetlenül,ha úgy érzed a mostani orvosod nem vesz elég komolyan keresd fel Doma Gézát,szerintem ő nagyon jó orvos,bár én nem hozzá jártam.

2014. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát, azért az idő meg megy, már sajnos 28 vagyok... Tudom, hogy ez nem olyan sok, de már ez sem az ideális kor és nem csak egy, hanem 2-3 gyerkőcöt tervezünk a férjemmel, nagyon félek, hogy így mi lesz a szép terveinkből, álmainkból...

Persze azt is tudom, hogy kár mindig azon agyalni, hogy valami nincs rendben, mert ez csak megmérgezi az egészet.

Köszönöm a biztatást kedves utolsó válaszoló, kicsit megnyugtattál, de csak nagyon kicsit. :)

Ha már lenne egy gyerkőcöm könnyebben el tudnám fogadni, hogy még nem sikerül újra, ráadásul most szültem volna meg a nyáron fogant babánkat, ez most minden tekintetben nehéz időszak nekem lelkileg is.

Még egyszer köszönöm!

2014. febr. 19. 10:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért írom, hogy nem csak a TSH számít!!! dr Balázs Csabát ajánlom, aki kiváló endokrinológus és rengeteg gyermek született már az ő irányítása alatt, akikről már lemondtak!

Van az ún. szubklinikus autoimmun pajzsmirigy gyulladás, ami még alig okoz tünetet, de teherbeesési gondot igen. Ezért kellene immunpaneleket is nézni (anti-TPO-anti-thyreoglobulin)

Én biztosan nem várnék vele, mert lehet, hogy kutya bajod, de lehet, hogy ez van (sajnos nagyon gyakori a nőknél) és kezelni kell.

2014. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ez az orvos, pontosan melyik városban rendel?
2014. febr. 19. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!